Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Гуляйпільському районі пройшли мітинги

В ці вересневі дні у кожному населеному пункті Гуляйпільського району проходять традиційні мітинги - реквієми з нагоди 70 річниці з дня визволення району від німецько-фашистських загарбників, в проведенні яких взяли участь керівники району, депутатський корпус різних рівнів, керівники та працівники підприємств, установ та організацій району.

Віддати велику шану, незабутні і пам’ятні моменти вдячності, поваги, біля підніжжя пам’ятнику, на своїй малій батьківщині у селі Зелений Гай, прибув і наш земляк,народний депутат України Олександр Дудка.

У Гуляйпільському районі пройшли мітинги


Він також побував на Мітингу у селі Полтавка. А у селі Малинівка, Олександр Дудка прийняв участь у відкритті Меморіального комплексу, де за підтримки і сприяння депутата обласної ради від Партії регіонів Віктора Савовського відбулася дана реконструкція. Вдячні гуляйпільці свято вшановують світлу пам’ять про тих, хто ціною власного життя захистив людство від фашизму. Бо кожна річниця визволення району - це завжди світлі почуття і дзвони пам’яті, що б’ють у людські серця.

Пам′ять війни - це пам′ять серця. Вона залишиться з нами як уособлення виняткової мужності, патріотизму, важкої ратної праці і вічної скорботи за тими, хто віддав для Перемоги найдорожче - життя.
- Я звертаюся з найтеплішими вітаннями, до своїх поважних і дорогих земляків,людей, які пройшли через війну. До людей, чиї долі були і є, прикладом високої, мужності, працелюбства і патріотизму.
Ви – мудрість нашої історії. Спасибі Вам, дорогі наші, за ці мирні роки, що Ви зустрічаєте з нами.
Нам випала велика честь продовжити славні традиції покоління Переможців, своєю працею примножувати силу і міць легендарної, рідної землі.
Будемо ж гідні ратного і трудового подвигу наших батьків, зробимо все від нас залежне, щоб розквітала, ставала красивішою і заможнішою рідна земля, адже, відроджена, сильна, вільна Україна - найкращий пам′ятник усім її захисникам - говорив Олександр Іванович.

До обелісків та пам’ятників народний депутат та місцеве керівництво поклали осінні квіти і вінки Пам’яті.
Отже, людська пам′ять та щира вдячність буде вічно жити в наших серцях, і ми й надалі збережемо про кожного полеглого воїна, який виборов мирне небо над мирною, красивою, дорогою кожному з нас гуляйпільською землею!

У Гуляйпільському районі пройшли мітинги


Відзначення історичної події - 70 річчя звільнення нашої області від німецько – фашистських загарбників у роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років впевнено крокує від одного населеного пункту до іншого.
Нещодавно гостинний запорізький край зустрів Всеукраїнську естафету « Слава визволителям України».
До речі, нагадаємо ця естафета ініційована організацією ветеранів України і триває з лютого 2013 року по жовтень 2014 року. Всеукраїнська естафета пам’яті «Слава визволителям України» була підтримана на вищому державному рівні: 19 жовтня 2012 року Президент України Віктор Янукович видав Указ «Про заходи у зв′язку з відзначенням 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років».

У с. Темирівка Гуляйпільського району відбулася урочиста передача символів Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України» Запорізькій області від Донецької. У заході взяв участь народний депутат України Олександр Дудка, заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Юрій Пелих, делегації Гуляйпільського району нашої області, на чолі із головою райдержадміністрації Олександром Гурою та головою районної ради Олександром Поповичем та Великоновоселківського району на чолі із головою райдержадміністрації Сергієм Дмітриєвим та головою районної ради Валерієм Широю.
Представники обласної та районної влади і ветерани Великої Вітчизняної війни зустрічали донецьких колег на кордоні Запорізької і Донецької областей, а потім колоною рушили до села Темирівка, яке було першим в області звільнено від фашистсько-німецьких загарбників.

На почесному місці – Меморіалі Слави у селі Темирівка із рук в руки передалася капсула із священною землею пам’яті…
Юрій Пелих привітав присутніх від імені голови обласної державної адміністрації Олександра Пеклушенка та голови облради Віктора Межейка.

- Сьогодні ми приєднуємося до святкування 70-річчя визволення України та приймаємо символи естафети від Донецької області. Вересень та жовтень – це місяці, коли наша армія переможно пройшла по запорізькій землі, звільняючи Батьківщину від німецько-фашистських загарбників. За визволення нашої області 207 солдатів були представлені вищій нагороді Героя Радянського Союзу, з них 57 – посмертно. Тож, у першу чергу, ми схиляємо голову перед тими, хто віддав своє життя та здоров’я заради того, щоб ми зараз жили в мирі та злагоді. Ветерани Великої Вітчизняної війни, яких залишилося дуже мало, - це жива історія, і тільки вони розкажуть нам правду про ті страшні події. Ми ніколи цього не забудемо та передаватимемо це з покоління в покоління. Слава визволителям України! – зазначив Юрій Пелих.

Із вітальним словом до присутніх звернувся народний депутат України Олександр Дудка.
- Я щиро й сердечно вітаю гуляйпільців з визволенням нашого району та села Темирівка, де ми зараз знаходимося. Такі події дають нам гарну нагоду подумки повернутися в роки народного подвигу наших прадідів, дідів та батьків. Ми низько вклоняємося живим ветеранам, вклоняємося перед пам’яттю тих, кого з нами вже немає. Наша пам’ять вічна, імена визволителів назавжди викарбувані золотими літерами в наших серцях, - зазначив Олександр Дудка.

Також він відмітив, звертаючись до присутніх ветеранів ,що у ваших мудрих очах, у вашій благородній сивині ми бачимо нестримну енергію, яка змушує нас – ваших дітей та онуків, - упевнено йти вперед і вести за собою країну.

- Ця естафета – є мостом історичної пам’яті і нашої вдячності вам, дорогі наші воїни – визволителі, ті хто сьогодні ось тут поряд з нами, й ті,чиє ім’я вкарбоване навічно, тут на цих вічних могилах пам’яті.
Тому дозвольте мені від імені всіх гуляйпільців подякувати Вам, дорогі наші визволителі, за довгоочікувану і потрібну перемогу.

Висловити слова найщирішої вдячності за честь і таку важливу почесну місію першими прийняти капсулу із священною землею, від наших добрих сусідів, із трудолюбивого і шанобливого Донецького краю.
Ми з великим почуттям гордості та хвилюванням прийняли цю священну землю, цю капсулу, що є світлою пам’яттю патріотизму, дружби , миру, героїзму,- такими були слова вітання і вдячності голови райдержадміністрації Олександра Гури.

Хвилюючим і до болі щемним був виступ визволителя нашого району, почесного жителя міста Гуляйполе Скомарохова Івана Георгійовича. Адже « жива історія» тих подій своєю розповіддю і спогадами не залишила байдужим жодного учасника мітингу.

Тож « Спасибі, солдати, за подвиг століть, якому нема і не буде ціни!»… Низький уклін Вам, визволителі – творці Перемоги!»з таким вдячними словами покладались квіти до Меморіалу, дарилися подарунки присутнім учасникам Великої Вітчизняної війни і здіймалися у безкрає голубе , мирне небо святкові кульки.

У Гуляйпільському районі пройшли мітингиУ Гуляйпільському районі пройшли мітингиУ Гуляйпільському районі пройшли мітингиУ Гуляйпільському районі пройшли мітингиУ Гуляйпільському районі пройшли мітинги
3

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 8  jekawerty  25 вересня 2013, 00:00цитувати виділене
Спасибо деды за Победу. а администрации за такой митинг класный, я и за заботу и внимание к ветеранам.
 0  або