Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Гуляйполі говоритимуть про мир через форум-театр

У Гуляйполі говоритимуть про мир через форум-театр23 квітня о 14:00 в Гуляйполі відбудеться прем’єра форум-вистави про побудову довіри та миру в кризових умовах.

Разом із творцями вистави глядачі опиняться як в донецькій квартирі, так і в нетрях без зручностей у центрі Запоріжжя. Потраплять під обстріли та в ситуації, коли сімейні непорозуміння посилюються під впливом стресу, коли відсутність миру приходить і в особистий простір героїв, залишаючи кожного наодинці з його проблемами та в оточенні ворогів.

“Форум-театр — це вид діалогового мистецтва, де питання ставлять актори, але вирішення ми шукаємо разом з глядачами. Кожен глядач має змогу змінити хід подій не лише через слова, а й через дію”, - відмічає одна з “джокерок” (ведучих) форум-вистави з київського “Театру для діалогу” Ніна Ходорівська.

Вистава була створена на семінарі з “театру пригноблених” 8-10 квітня 2016 року жителями Запоріжжя, Бердянська, Приморська та Мелітополя. Самі ж творці будуть і грати на сцені.

Серію театральних заходів у Запорізькій області проводить київська громадська організація “Театр для діалогу” у співпраці з першим антикафе Бердянська “Час Є” в рамках проекту “Сприяння миру через діалог мовою театру”. Ведучими - “джокерами” - форум-вистави стануть член “Театру для діалогу” Ніна Ходорівська та практик методики з Бердянська Алла Мельничук.

Проект в рамках діяльності Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI) фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

“Форум-театр - це перш за все можливість почути людину. Кожну людину, а не якусь масу людей. У балансі між тим, щоб почути кожного та висловити свою думку і з’являється той крихкий мир, якого сьогодні багато хто хоче”, - підкреслює Алла Мельничук.

“Як будувати діалог та довіру для розвитку сильних громад у вашому місті? Як вирішувати конфлікти та непорозуміння мирним шляхом? Як зменшити внутрішнє та зовнішнє напруження навіть у такі складнді часи, як наші? Наш досвід показує: відповіді на ці запитання існують, і їх багато. Запрошуємо вас до діалогу мовою театру!” - заявляє Ходорівська.

Показ форум-вистави відбудеться 23 квітня о 14:00 в культурно-спортивному комплексі "Сучасник" за адресою площа Героїв України, 2 (колишня площа Петровського).
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1