Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Гуляйполі після ремонту відкрито колегіум, оновлений за підтримки уряду Німеччини

У Гуляйполі після ремонту відкрито колегіум, оновлений за підтримки уряду НімеччиниГолова облдержадміністрації Костянтин Бриль взяв участь в урочистому відкритті після проведених ремонтних робіт колегіуму «Лідер» у м. Гуляйполе. До заходу також долучилися керівник проекту ІІПУ «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» Бербель Швайгер, менеджер проекту в Запорізькій області Олег Флітер, представники місцевої влади, громадськість.

Як наголосив Костянтин Бриль, друзі завжди пізнаються в непрості часи і Уряд Німеччини показав себе саме з цього, найкращого боку.

- Дякую нашим партнерам, які підтримують Україну в ці важкі часи. Напередодні Дня Європи діти бачать оновлення рідної школи. Крім цього, спільно з місцевою владою ми плануємо провести влітку внутрішній ремонт у цій школі, аби у вересні малеча пішла до оновлених класів, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Керівник Ініціативи інфраструктурної програми для України Бербель Швайгер звернула увагу присутніх на те, що Федеральний Уряд Німеччини активно підтримує Україну. Загалом у державі реалізується більше тисячі проектів GIZ, спрямованих на підтримку вимушених переселенців, у тому числі в Запорізькій області.

Ремонт у «Лідері» - один із таких прикладів, його проведено в рамках проекту Ініціативи інфраструктурної програми для України (ІІПУ), що виконується німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням Уряду Німеччини у співпраці з Гуляйпільською районною державною адміністрацією.

На сьогодні у колегіумі «Лідер» навчається 488 дітей, із них 12 переселенців. Колегіум є школою нового типу з поглибленим вивченням української та трьох іноземних мов, а також комп’ютерних наук. Не менш потужною є спортивна складова - протягом п’яти років учні є переможцями районних спартакіад з волейболу та баскетболу.

На етапі відбору школи до ремонту був урахований незадовільний технічний стан будівлі колегіуму, а проект реконструкції був розроблений з акцентом на енергозбереження.

У ході ремонту було проведено заміну покрівлі і встановлення системи водовідведення, утеплення фасаду та покрівлі будівлі, встановлено нові вхідні двері та двері з системою «анти-паніка» на аварійних виходах, обладнано пандус на центральному ґанку.

Довідково:

Deutsche GesellschaftfГјr Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами співпраці Німеччини з Україною є: ефективне державне врядування, енергоефективність, сталий економічний розвиток. Крім цього, двостороння співпраця охоплює запобігання ВІЛ/СНІДу, а також подолання кризової ситуації на сході України. При цьому особлива увага приділяється підтримці українських громад, що прийняли внутрішньо переміщених осіб.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1