Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Гуляйполі розказали про переваги військової служби за контрактом

Минулої п’ятниці, у малому залі КСК «Сучасник», відбулася інформаційно-консультативна зустріч з питань популяризації контрактної служби, під керівництвом голови районної ради Анатолія Клешні, за участі заступника начальника відділу комплектування та призову обласного військкомату, підполковника Михайла Духнича та т.в.о. військкомісара РВК, майора Миколи Шаровського.

Гість з області констатував головний, хвилюючий усіх, факт - внаслідок демобілізації четвертої хвилі виникне потреба доукомплектувати Збройні Сили України, що планується зробити за рахунок контрактників. Зрозуміло, чим більше їх буде залучено, тим меншою буде потреба у мобілізованих. ЗСУ зацікавлені в максимальномунаповненні професійними та мотивованими кадрами - військовослужбовцями служби за контрактом. Зараз ведеться робота із мобілізованими четвертої хвилі, а також демобілізованими попередніх хвиль, для залучення їх до служби за контрактом. Після того, як стане відомою хоч приблизнакількість контрактників, стано зрозуміло, чи є потреба в мобілізації.

У ЗСУ проведено оптимізацію військових частин та бойової підготовки, армія отримала нову техніку та озброєння. Робиться ставка на посилення бойових спроможностей за рахунок навченості та забезпеченості, а не кількості особового складу.

Військові, демобілізовані раніше,зможуть підписати контракт на шість місяців, а ті, хто вперше вступає до лав ЗСУ – обов’язково на три роки. Наразі, зарплату військовослужбовцям збільшено, для рядового - близько 7 000 гривень, в зоні АТО - будуть відповідні надбавки. Ухвалено новий порядок речового забезпечення військовослужбовців. Військові, що мають цивільну вищу освіту, можуть пройти тримісячні курси для отримання офіцерського звання. В подальшому умови служби та якість забезпечення будуть поступово зростати.

Отже, військова служба за контрактом це:

Грошове забезпечення від 7000 грн.
Щорічна допомога на оздоровлення та для вирішення соціально-побутових питань.
Щорічна відпустка від 30 діб.
Речове забезпечення.
Забезпечення службовим житлом.
Можливість отримання вищої освіти під час проходження служби.

Ймовірність того, що сьома хвиля буде - дуже велика. Адже необхідно замінити 40 тисяч осіб, призваних під час четвертої хвилі в січні-квітні минулого року. З цієї кількості 50% планується залучити за короткостроковими контрактами до півроку. Їх становитимуть ті, хто були раніше мобілізовані та вже отримали певну військову спеціальність. Зараз проводиться робота з військкомами, щоб вони залучали таких людей на службу. Скільки ж виявиться охочих підписати трирічні контракти - зовсім невідомо. Тому інша частина - приблизно 20-25 тисяч людей – поки що передбачається, будуть покликані на службу все ж шляхом мобілізації.

Приблизно на 80% зал був заповнений АТОвцями. Хлопці терпляче вислухали запропоновану їм інформацію, адже мали достатньо й питань до спеціаліста з обласного військкомату. Зокрема, була порушена проблема складнощів у отриманні посвідчення учасника бойових дій, обговорювалися й труднощі з виділенням військовим земельних ділянок, соціальних виплат та одноразових грошових допомог, гарантованими їм законодавством. Михайло Духнич пообіцяв не залишити поза увагою жодного хвилюючого хлопців аспекту і особисто посприяти їх вирішенню.

Наприкінці зустрічі численні питання адресувалися й голові районної ради Анатолію Клешні, котрий компетентно відповідав військовим та обіцяв сприяти, на стільки дозволять посадові повноваження, у регулюванні спірних ситуацій.

У Гуляйполі розказали про переваги військової служби за контрактомУ Гуляйполі розказали про переваги військової служби за контрактом


Гуляйпільська районна
державна адміністрація

-1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1