Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Гуляйполі створено громадське формування з охорони громадського порядку «Гуляйпільська сотня»

У Гуляйполі створено громадське формування з охорони громадського порядку «Гуляйпільська сотня»Охорона громадського порядку, попередження, припинення правопорушень і злочинів, що здійснюються на вулицях міста, – одне з основних завдань правоохоронців.

З метою сприяння органам влади і місцевого самоврядування, правоохоронним органам, охорони громадян, запобіганні та припиненні адміністративних правопорушень і злочинів, захисту життя та здоров’я громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань, за ініціативою Гуляйпільського РВ УМВС у Запорізькій області та органів влади створено громадське формування з охорони громадського порядку «Гуляйпільська сотня» у кількості тридцяти чоловік (керівник Джумар Геннадій Миколайович, його заступник Кучеренко Юрій Григорович). Члени громадського формування «Гуляйпільська сотня» охороняють громадський порядок в м. Гуляйполе і несуть службу спільно з дільничними інспекторами міліції.

Відповідно до Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону» члени громадського формування мають право носити спецзасоби, зокрема, травматичну зброю. Крім того, вони мають право затримувати підозрюваних у скоєнні злочину чи правопорушення і складати відносно них адміністративні протоколи. До складу патрульних нарядів з охорони громадського порядку входять члени громадського формування. Вони також надають допомогу дільничним інспекторам при проведенні оперативно-профілактичних відпрацювань та різних операцій.

У тісній співпраці з дільничними інспекторами міліції члени ГФ «Гуляйпільська сотня» забезпечують охорону правопорядку, насамперед, у центральній частині міста, патрулюють у місцях розташування адміністративних будівель органів державної виконавчої влади, розважальних закладів та в місцях масового відпочинку. Як зазначив керівник ГФ «Гуляйпільська сотня» Джумар Геннадій Миколайович, до охорони громадського порядку потрібно залучати громадськість, людей, не байдужих до попередження і припинення злочинів та правопорушень. Адже лише спільними зусиллями зможемо забезпечити безпеку та спокій громадян у нашому місті.

Джерело
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1