Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Гуляйполі відбувся фестиваль, присвячений Нестору Махно

У Гуляйполі відбувся фестиваль, присвячений Нестору МахноОбласний фестиваль народного мистецтва «Вольниця» вже в 9 раз відбувся в Гуляйполі. Він присвячений річниці Дня народження Нестора Махно. У листопаді відомому революціонеру виповнилося б - 128 років!

На фестиваль з`їжджаються колективи і артисти з різних куточків області та з кожним роком кількість учасників збільшується. В цьому році розширили і конкурсну програму фестивалю, ну а починалося все зі справжньою гуляйпільською весілля.

У холі десятки учасників фестивалю. Все навколо пронизане тематикою заходу - сувеніри, портрети, книги про Нестора Махна. Цю виставку-інсталяцію підготували для тих, хто хоче більше дізнатися про легендарного Батька.

Поки тут знайомляться з особистістю Нестора Махно, на сцені з`являється його прототип. Місцеві театрали розігрують сцену традиційної махновської весілля.

Роль найвідомішого гуляйпільців вже близько 10-ти років виконує місцевий житель Сергій Троян.

У цьому році фестиваль-конкурс розширив географію. Приїхало понад 80-ти учасників з 16-ти районів Запорізької області.

Всіх лауреатів "Вольниця" нагородили пам`ятними сувенірами та подарунками за участь у фестивалі. Наступного року захід відзначить своє 10-річчя і організатори запрошують ще більше колективів на гуляйпільську "Вольницю".TV5
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1