Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Гуляйполі відкрили фотовиставку, присвячену землякам Героям АТО (відео)

У Гуляйполі відкрили фотовиставку, присвячену землякам Героям АТО (відео)Виставка фоторобіт доповнила раніше зібрані експонати присвячені подіям на Донбасі. Надалі працівники музею мріють, щоб на місці експозиції був справжній музейний зал історії АТО.

Предмети амуніції, шеврони, гільзи, патрони - поруч з цими речами привезеними із зони АТО фото більш ніж 20-ти гуляйпільців. Хтось демобілізований, хтось і зараз на передовій. У кожної фотознімки своя історія. Усіх цих героїв працівники музею знають особисто.

Зібрати поки вдалося лише 25 фото. Багато учасників АТО ще не готові передати їх в музей. Дотепер насилу переживають ті події. Однак в музеї сподіваються, що з часом всі герої, будуть представлені в експозиції.

Фотознімки та інші речі з куточка АТО працівники музею збирають з початку трагічних подій на Донбасі. В даний момент тут більше трьохсот експонатів.

У день відкриття, виставка, присвячена АТО поповнилася ще кількома новими експонатами. Їх передали волонтери й самі захисники. Фотовиставка діятиме у Гуляйпільському музеї регулярно.ТВ5

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1