Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Гуляйполі відкрився гурток рукоділля для жінок-переселенок

Захід був ініційований активістами громади внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Гуляйполі, і підтримано проектом "Адвокація та правова допомога внутрішньо переміщеним особам в Україні", реалізовано Датською радою у справах біженців в партнерстві з ВБФ "Право на захист" та за підтримки Агентства ООН у справах біженців.

- Наш проект охопив 20 областей України, - говорить Вікторія Саломатина, керівник регіонального офісу проекту "Адвокація та правова допомога внутрішньо переміщеним особам в Україні". Серед першочергових проблем - переселенці потребують у обігрівачах, теплою одязі та взутті. В рамках проекту відбувається інтеграція переміщених осіб у місцеві громади, на території Запорізької області в ньому взяли участь 678 чоловік.

Переселенці, жителі віддалених районів, нерідко відчувають труднощі з соціалізацією. Наприклад, в Гуляйполі проживають більше 350 жінок-переселенок. Багато хто з них зіткнулися з браком спілкування, для того, щоб у жінок з′явилася можливість поспілкуватися, порадитися, в Гуляйполі відкрився гурток рукоділля.

Ініціатор створення гуртка Людмила Голобородько. Вона пояснює:
- Жінкам, які були примушені покинути свої будинки в результаті військового конфлікту, дуже важливо мати свій куточок. - Тут ми можемо зібратися разом, поділитися досвідом рукоділля та поспілкуватися за чашкою чаю.
Тепер жінки-переселенки зможуть збиратися разом не тільки для створення красивих прикрас, іграшок та картин, але також для спільного вирішення актуальних проблем.

У Гуляйполі відкрився гурток рукоділля для жінок-переселенокУ Гуляйполі відкрився гурток рукоділля для жінок-переселенокУ Гуляйполі відкрився гурток рукоділля для жінок-переселенок


www.mv.org.ua

2

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1