Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Гуляйполі з різних регіонів українські козаки відзначили 127 років від Дня народження Нестора Махна (відео)

У Гуляйполі з різних регіонів українські козаки відзначили 127 років від Дня народження Нестора Махна (відео)У Гуляйполі представники козацтва з різних регіонів України відзначили 127-річницю з Дня народження легендарного гуляйпільця - Нестора Махна, передає сайт ТВ5.

У запорізькому райцентрі Гуляйполе - на батьківщині Нестора Махна зібралися козаки із Запорізької, Харківської, Дніпропетровської, Київської областей України, де відзначили 127 річницю з дня народження "легендарного захисника українських селян - батька Махна".

Представники козацтва, серед яких бійці АТО, провели урочистий мітинг недалеко від монумента Махно, який "став символом вікових прагнень українського народу до свободи".

Як зазначили в процесі мітингу представники запорізького координаційної ради з питань козацтва Запорізької ОДА, "особистість Нестора Махно особливо шанована в українському козацтві, тому як відомий Батько приклад служіння своїй країні, борець за демократію і захисник інтересів українського народу".

А ще, в День народження Махно козаки відзначили пам′ятними знаками своїх бійців антитерористичної операції на Донбасі, і побратимів, які несуть службу на блокпостах, і активно займаються волонтерством, допомагаючи армії України.

До Дня народження Батьки Махно гуляйпільців підготували виставку дитячих малюнків про легендарного земляка і його армії, та експозицію раритетних речей Махно в місцевому музеї.
2

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1