Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Гуляйполі збирають підписи за збереження відділень районної лікарні

У Гуляйполі збирають підписи за збереження відділень районної лікарні


У центрі міста працюють активісти, які виступають за збереження усіх відділень Гуляйпільської районної лікарні та покращення якості медичних послуг. Біля магазинів «АТБ» та «Аврора» 30 січня встановили палатку, де збирають підписи для звернення до голів райради та райдержадміністрації, голови і депутатів місцевої ОТГ, Держаудитслужби, повідомляється на Гуляйполе.City.

Кожен може ознайомитись із текстом звернення та підтримати його.

«Ми, члени ініціативної групи, звертаємося до Вас з вимогою вирішити нагальні питання щодо подальшого функціонування і організації роботи Гуляйпільської центральної районної лікарні, а саме:

Зберегти всі існуючі відділення лікарні.
Звернутися до управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області з вимогою проведення позапланової перевірки діяльності керівництва ЦРЛ.
Порушити питання про відповідність перебування головного лікаря на займаній посаді.
Зобов’язати голову громади та депутатів міської ради ухвалити відповідне рішення щодо подальшого фінансування в повному обсязі Гуляйпільської ЦРЛ.


У Гуляйполі збирають підписи за збереження відділень районної лікарні


Палатка стоятиме щодня з 9:00 до 15:00. За першу годину роботи зібрали 250 підписів. Активісти хочуть долучити до звернення якомога більше гуляйпільців, щоб показати суспільну значимість проблеми.

Нагадаємо, 17 січня на зустрічі з представниками GIZ гуляйпільці виступили за збереження відділень лікарні, назвавши для цього ряд причин. У тому числі – розбита дорога на місто Пологи та сніжні перемети на відрізках шляху.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1