Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Харкові підірвали пам’ятник воїнам УПА

У Харкові підірвали пам’ятник воїнам УПАУночі в центрі Харкова невідомі підірвали пям’ятний знак воїнам УПА.

Вибух пролунав о 1:00 в Молодіжному парку. За словами очевидців, вибух було чути в радіусі 100-150 метрів.

На місце події прибули медики та рятувальники. За попередніми даними, внаслідок вибуху ніхто не постраждав.

Харківська міліція вже порушила за цим фактом кримінальну справу за ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України, за що передбачено позбавлення волі від 3-х до 10 років.

У прес-службі місцевої міліції повідомили, що під час огляду місця події правоохоронці зібрали речові докази, які відрядили на експертне дослідження. Зараз правоохоронці встановлюють свідків цієї події.

Пам’ятник УПА в Харкові паплюжать уже втретє. Перший пам’ятний знак просто вкрали у квітні 2013 року.


tvi.ua
5

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 672  sergey69  08 березня 2015, 23:00цитувати виділене
Багато в чому згоден з тобою Юля, але багато сьогодняшніх пенсіонерів згадують, як ти висловилась, підложні цінності, ковбасу по 2.20 і багато інших соціальних норм того часу, які асоціюються у них з цим памятником, з цим режимом, а згадують тому, що зараз їм надзвичайно важко, і живеться набагато трудніше, дивлячись на свою пенсію і на ціни , які зараз і які нам обіцяють надалі. Я вірю, що ці труднощі тимчасові, але наші батьки вже й не надіються дочекатися кращих часів, і важко їх в чомусь переконати.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1565  julia77  08 березня 2015, 07:29цитувати виділене
Задля поваги наших батьків і дідів, треба не ката по музеях розсовувати, а вчити дітей у школі поважати старість, дзвонити батькам хоча б раз у день, приїздити до них у гості, пити чай з тортом, сміятись разом з ними і внуками, уступати місце у транспорті, пропускати у чергах, допомагати переходити дороги, і навіть якщо бабця нагла як танк, всеодно скидати її дурощі на вік і не починати сварки...
Усе інше це бла-бла-бла....
А що до героїв, вони завжди були, є і будуть. Я не знаю як ви обираєте для себе героїв, для мене героєм була моя бабуся, яка після воїни, розкуркулення і заслання аж на Урал, змогла підняти 8-ох дітей, прадід який загинув у війні бувши парторгом, а прабабця пошепки своїх дітей благала НІКОЛИ не бути комуністами, бо казала, що ця система вбила її чоловіка і залишила троє синів без батька. І ще багато людей які жили і помирали коло нас...навіщо вам Морозов??????
Пам*ятайте свій рід, свої коріння, любіть свою землю - а не так як у цій пісні "Мой адрес не дом и не улица,
Мой адрес - Советский Союз..." "кто был никем, тот станет всем" - все це було направлено для знищення нас як індивідума, щоб кожну особистість розчавити у соціумі...
Сумно, але лише одиниці з нас можуть згадати свій рід до 4 коліна - усе зітер режим дав ложні орієнтири і підложні цінності...Особисто я не хочу дивитись на його представника, а ні на площі ні у музеї.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 672  sergey69  07 березня 2015, 22:14цитувати виділене
Зайдіть в школу й спитайте в любого пятикласника, "хто такий ленін", і він не зможе внятно відповісти, так, що вже давно стерли, як ви виразились, з умів дітей. Але ж нас колись теж вчили всьому доброму і хорошому, і леніна ставили в усьому в приклад, і Павлика Морозова теж, системі потрібні були кумири, вони їх придумували. Тільки шкода, що зараз немає в нас таких кумирів, але мені здається, що ця війна, ще знайде сучасних героїв, які будуть гідним прикладом для наших дітей. А Леніна і інших пережитків залишимо в музеї на згадку старшого покоління, хоча б задля поваги до наших батьків, дідів.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1565  julia77  07 березня 2015, 19:38цитувати виділене
svetaohota цей пам*ятник проросійські халуї розрушили, їм начхати на чиїсь кошти...вони "канешно молодці"!!! А от коли українці членіна-ката стирають з умів своїх дітей, то це ай-яй-яй не можна варварифашистипроклятые... якось так.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 225  svetaohota  07 березня 2015, 18:57цитувати виділене
Включили б у перелік питань для референдуму і громадою вирішили, потрібен пам"ятник чи ні. Будувався, мабуть, за народні гроші.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1143  MahnoGrad.com  07 березня 2015, 13:32цитувати виділене
написав фашист із паРаші і пішов у бан
 0  або  
Профіль заблоковано
 Рейтинг 4  foxlis25  06 березня 2015, 21:16цитувати виділене
Правильно не хер памятники фашистам ставить
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 672  sergey69  09 грудня 2014, 22:44цитувати виділене
І ніхто не робить висновків.
 0  або