Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Луцьку вночі почалась блокада складу російського підприємства

У Луцьку вночі почалась блокада складу російського підприємстваУ Луцьку громадські активісти разом із учасниками АТО долучилися до загальноукраїнської акції блокування бізнесу російських тютюнових монополістів.

Вони заблокували склад компанії «Мегаполіс-Україна». Саме ця компанія входить до складу російського холдингу «Мегаполіс».

Акція розпочалась у вівторок, 12 січня.

Один з органіаторів акції, народний депутат України Ігор Лапін зазначив, що це є безстрокова попереджувальна акція.

«Акція пов’язана із фізичним блокуванням компанії «Мегаполіс». Ця компанія була створена Януковичем, який Саша Стоматолог, і паном Кесаєвим. Це є голова федерації ФСБ в Росії і він є власником 51% акцій коппанії «Мегаполіс». Ми хочемо звернути увагу наших державних інституцій на монополіста, який порушуючи усі закони бізнесу, займає монопольне становище. Також ми вимагаємо включення пана Кесаєва до санкційного списку, як агента ФСБ і власника завода, який виготовляє зброю, з якої потім вбивають наших солдатів», – зазначив Лапін.

Активісти облаштувалися біля складу та навіть привезли дрова та бочки. Скільки триватиме блокада поки не знають і наголошують, що поки що ця акція є попереджувальною.hromadske.volyn.ua0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1