Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Мелітополі та Бердянську усі школи закриті на карантин

У Мелітополі та Бердянську усі школи закриті на карантинЗа прогнозами медиків нова хвиля захворюваності на ГРВІ та грип очікувалась в кінці січня та на початку лютого. Втім, наразі, у Запорізькій області захворюваність є нижчою від епідемічного порогу на 10,1 %.

За інформацією Запорізького обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров′я України, на четвертому тижні зареєстровано 10894 випадків гострих респіраторних інфекцій. Показник захворюваності склав 629 на 100 тис. населення. Діти до 17 років серед захворілих склали 66,5 %.

Станом на кінець січня в області повністю припинено навчання дітей у 102 школах області (19,3%). Також частково припинено навчальний процес у 189 класах 57 шкіл області. В усіх 18 школах м. Бердянськ та 23 школах м. Мелітополь припинено навчання.

Крім того, через високий рівень захворюваності учнів на ГРВІ в Оріхівському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей (дитячий притулок) оголошено карантин. Наразі вихованці даного закладу не відвідують Оріхівський НВК №2 ім. В.А. Лазаряна, де вони навчаються.

Окрім цього, у Бердянському, Більмацькому та Токмацькому районах повністю припинено функціонування п’яти закладів дошкільної освіти. Також в 28-ми закладах (м. Запоріжжя – 24, Запорізький район – два, Токмацький та Чернігівський райони – по одному) припинено функціонування загалом 45 групових осередків.

Як повідомляють у Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації, до основних груп ризику відносять дітей різних вікових груп, медичних працівників, людей з хронічними захворюваннями, літніх осіб, вагітних. Сезонний грип швидко поширюється в дошкільних та загальноосвітніх закладах, домах для людей літнього віку та інвалідів, на підприємствах, тобто в місцях масового скупчення людей.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1