Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Мелітополі встановлено новий рекорд України

У Мелітополі команди з різних країн встановили нову планку в вправі станова тяга удвох.

На головній площі Перемоги 24 вересня відбувся міжнародний командний чемпіонат з силового екстриму «Strongman Open Challenge 2016», присвячений дню міста Мелітополя. У змаганні взяли участь 3 команди з України, команда з Грузії, Молдови та Білорусі. На жаль, деякі спортсмени з інших країн не змогли взяти участь і їх замінювали наші українські силачі, також як і партнер по команді Валерія Газаєва, через що команд стало на одну менше. Але це не завадило турніру відбутися, і до того ж, встановити новий рекорд.

У Мелітополі встановлено новий рекорд України


Мелітополь відвідали три найсильніших людини з різних країн: України, Молдови та Білорусі. Український спортсмен Костянтин Ільїн показав високий рівень своєї сили і довів, що він дійсно найсильніша людина в країні. Решта команд боролися не менше гідно на всіх етапах змагань, а їх було досить багато. Першим етапом стала естафета, в якій потрібно пройти 20 метрів з так званим «коромислом» вагою близько 400 кг і пронести два «колоди» (видозміненій гантелі) приблизно такого ж ваги. Всі команди впоралися із завданням, але хтось був швидше і сильніше.

Другий конкурс мав на увазі підняття «колоди» над собою до витягнутих рук. Особливістю вправи є той факт, що учасникам потрібно було піднімати вагу в два або навіть 3 рази більше їх самих. Українська команда з Костянтином Ільїним підняла гантель більше всіх разів за 2 хвилини. Самим очікуваним і цікавим була вправа - подвійна станова тяга. З вагою в 500 кг всі команди впоралися без проблем. Поступово вага збільшувався на 50 кг, і спортсменам ставало все складніше. Коли справа дійшла до 600 кг глядачі і учасники почали трохи хвилюватися, адже 600 кг - це встановлений рекорд України. Всі команди, крім Молдови змогли підтвердити народний рекорд. І яка була радість і гордість уболівальників, коли майже всі команди взяли вагу 630 кг. Єдині, хто, на жаль, не змогла взяти вагу 630 кг - команда України під номером три.

У перервах між конкурсами глядачі могли насолодитися виступами творчих колективів та взяти участь в конкурсах. Уболівальникам надали можливість відчути себе на місці учасників чемпіонату. Переможці отримали в подарунок футболки від федерації мас-рестлінгу і генерального спонсора чемпіонату ТМ «Мирненська» і благодійного фонду Романа Романова.

Ефектним завершенням турніру став етап з вантажівками вагою 15 тон, який потрібно протягнути на 18 метрів на час і підняттям «м`ячів Атласу». Перша українська команда і білоруси стали єдиними, хто не впоралися із завданням, але українці були швидше.

Результати такі: Україна посіла перше почесне перше місце, Грузія - друге і Білорусь - третє. Всі отримали свої нагороди, в тому числі і кубки, виготовлені на замовлення. Від міжнародної федерації мас-рестлінгу генеральному спонсору чемпіонату Роману Романову вручили медаль з алмазної крихти за особливий внесок в розвиток мас-рестлінгу в Україні.

София Скай
www.0619.com.ua

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1