Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Мережі з′явилося рідкісне відео презентації Стівом Джобсом комп′ютера NeXT

У Мережі з′явилося рідкісне відео презентації Стівом Джобсом комп′ютера NeXTApple була заснована Стівом Джобсом в 1976 році, але в 1985 році він покинув своє дітище, створивши нову компанію NeXT. Всього за кілька років його фірма змогла випускати комп′ютери, причому не просто ящики зі стандартних запчастин х86, а власні, не сумісні в архітектурі, машини зі своєю операційною системою і ПО. На відеохостингу YouTube розмістили рідкісне відео, на якому молодий Стів Джобс презентує на конференції в Сан-Франциско продукт його нової компанії - NeXT Computer.

NeXT Computer був комп′ютер у формі елегантного куба з інноваційної мультимедійною системою електронної пошти, що дозволяло ділитися голосом, зображеннями, графікою і відео. Машина була побудована на 32-бітному процесорі Motorola 68030 з тактовою частотою 25 МГц і мала в розпорядженні до 660 МБ пам′яті і 17 дюймовий чорно-білий монітор.

Незабаром стало ясно, що робота над машиною, придуманої засновником Apple, пов′язана з високими витратами, а передові технології виявилися занадто дорогими, і не було можливість продавати її за нижчою ціною.

NeXT Computer запустили в 1988 році за зовсім недружній ціною в 6500 доларів, а додаткова комплектація обходилася ще дорожче. І навіть при постійній рекламі в ЗМІ і серйозної фінансової підтримки машина принесла тільки розчарування - за наступні кілька років було продано всього 50 000 одиниць.

NeXT Computer очевидно не користувався комерційним успіхом, і в 1990 році NeXT перейшла до випуску поліпшеної моделі NeXTcube. Проте її об′єктно-орієнтована операційна система NextStep і інструменти для розробки мали великий вплив на індустрію. У 1996 році компанія NeXT була куплена фірмою Apple, а напрацювання з ОС використовувалися в операційних системах сімейства OS X.

Рідкісне відео презентації NeXT Computer розмістив в мережі Fortune. Зйомка тривалістю 2,5 години оцифрована зі старих відеокасет, про існування яких ніхто не знав. Єдиний запис презентації, що збереглася до наших днів.0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1