Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У мережу потрапили записи переговорів лідерів луганських бойовиків про Савченко (відео)

У мережу потрапили записи переговорів лідерів луганських бойовиків про Савченко (відео)Матеріали були опубліковані адвокатом українки.

У мережі оприлюднили перехоплення телефонних переговорів лідерів луганських бойовиків т.зв. "ЛНР", які обговорюють затримання льотчиці і народного депутата Надії Савченко.

Зроблені СБУ перехоплення опублікував адвокат українки Ілля Новіков.

Перший запис – розмова лідера "ЛНР" Ігоря Плотницького і якогось Сергія, який є командиром взводу, який захопив Савченко.В ході розмови Сергій повідомляє Плотницькому про захоплення в полон Савченко, який відбувся о 10.46 17 червня (загибель російських журналістів, в чиїй смерті звинувачують Савченко, сталася об 11.40).

Сергій називає Савченко "снайперкою".

У розмові з російськими журналістами Валерій Болотов 17 червня о 13.05 повідомляє про взяття в полон "жінки-снайпера", маючи на увазі Савченко.Крім того, опублікована і розмова Болотова імовірно з Павлом Карповим, помічником Влідаслава Суркова, в якому Савченко впізнала одного зі своїх викрадачів.

Карпов цікавиться національністю "снайперки".Болотов розповідає йому, що ФСБ ("бабуся") вже цікавилася Савченко, називаючи її "вертолітницею", яка воювала в Іраку.

Нагадаємо, Савченко влітку 2014 року викрали бойовики на Донбасі і перевезли в Росію. У РФ її звинуватили в причетності до загибелі російських журналістів. Однак, за даними захисту, вона не могла бути причетна до загибелі журналістів, оскільки потрапила в полон ще до їх смерті. Експертиза також довела версію захисту.

17 грудня 2015 року Донецький міський суд Ростовської області продовжив арешт Савченко до 16 квітня 2016 року.

ukr.segodnya.ua

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1