Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У м.Гуляйполе відбудеться урочисте відкриття турнікового комплексу

З нагоди Дня фізичної культури і спорту, з метою популяризації здорового способу життя дітей та молоді, виконуючи соціальні ініціативи Президента України «Діти – майбутнє України», за підтримки Гуляйпільської районної державної адміністрації та Гуляйпільської районної організації Партії регіонів у м.Гуляйполе відбудеться урочисте відкриття турнікового комплексу.

Ця святкова подія також приурочена до 70 річчя визволення Гуляйпільського району від німецько-фашистських загарбників та 228-ї річниці з Дня заснування м.Гуляйполе. Зважаючи на це, шановна молодь, жителі та гості міста, запрошуємо Вас на урочистий захід, який відбудеться на центральному стадіоні м. Гуляйполе о 9.20, 14 вересня 2013 року.

У м.Гуляйполе відбудеться урочисте відкриття турнікового комплексуУ м.Гуляйполе відбудеться урочисте відкриття турнікового комплексуУ м.Гуляйполе відбудеться урочисте відкриття турнікового комплексуУ м.Гуляйполе відбудеться урочисте відкриття турнікового комплексуУ м.Гуляйполе відбудеться урочисте відкриття турнікового комплексуУ м.Гуляйполе відбудеться урочисте відкриття турнікового комплексуУ м.Гуляйполе відбудеться урочисте відкриття турнікового комплексуУ м.Гуляйполе відбудеться урочисте відкриття турнікового комплексуУ м.Гуляйполе відбудеться урочисте відкриття турнікового комплексу
14

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1