Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Молдові готували держпереворот, 13 затриманих

У Молдові готували держпереворот, 13 затриманихІнспекторат поліції Молдови сповістив про запобігання насильницького захоплення влади в країні.

Про таке, зокрема, сказав тимчасово виконуючий обов′язки начальника Генінспектората молдовської поліції Георгій Кавкалюк.

Затримання восьми чоловік були проведені в місті Бєльці.

«Вісім затриманих погодилися співпрацювати зі слідством і визнали свою провину. Не кажучи вже про те, що, вони розкрили імена ще 2-х прихованих членів угруповання, яких теж затримали. Таким манером, на сьогодні кількість затриманих становить 13 осіб», - сповістив Кавкалюк.

Кавкалюк сповістив, що злочинне угруповання, яке складається з 11 чоловік, збиралася напасти на військовий гарнізон в Бельцах, озброїтися і збільшити свою чисельність в результаті атаки на Бельцкого в′язницю. Підозрювані, пояснив Кавкалюк, збиралися залучити на свій бік заключенних. По його словами, багато членів угруповання мали судимості за крадіжки та грабежі. 2-е затриманих мають подвійне громадянство Молдови та Російської Федерації, а один - житель України, не один раз їздив на Донбас.

Оперативники з′ясували, що угруповання має намір насильницьким шляхом захопити владу в державі: спочатку в Бельцах, потім поширити насильницькі дії на весь північ республіки і подалі по країні, щоб призначити своїх людей на чільні посади, розповів Кавкалюк.

У період обшуків в будинках, автомобілях, на складах, які належать підозрюваним, були знайдені зброя, форма військового зразка, ємності зі сльозогінним газом, неабиякі суми готівкових коштів, і ще карти Бєльц і Кишинева, на одній з яких були позначені п′ять об′єктів.

https://inforesist.org/v-moldove-gotovili-perevorot-13-zaderzhannyih/?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed


1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 326  YKPOП  27 листопада 2015, 10:15цитувати виділене
русня и там хотела насрать, мало им приднестровья.
 0  або