Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У ніч на понеділок над Землею зійде супер-Місяць

Вночі проти понеділка ми зможемо спостерігати незвичайне небесне явище - Супермісяць. З вечора третього грудня і до ранку четвертого - Місяць буде світити набагато яскравіше, ніж завжди, сам же диск Місяця здаватися істотно більше.

У ніч на понеділок над Землею зійде супер-Місяць


У неділю супутник Землі буде виглядати на тридцять відсотків яскравіше і на чотирнадцять відсотків більше. У цей день космічний об’єкт підійде до нашої планети на мінімальну відстань за весь рік, - пояснює учений, що спеціалізується в області астрономії.

Михайло Рябов, голова Одеського астрономічного товариства: Повні бувають різні і вони залежать від положення близькості Єдиного природного супутника нашої планети до нас.

Називаються точки орбіти - перигей і апогей. У перигею, коли супутник Землі збігається з повним місяцем, вона найбільш така об’ємна, розмір супутника нашої планети більше, ніж завжди. Тому це називається Супермісяць, але вони бувають, звичайно, різного ступеня протягом року і від року до року.

На людей Супермісяць не впливає, - пояснив науковець. Хоча, в цілому, екосистема деякі зміни все ж зазнає.

Михайло Рябов, голова Одеського астрономічного товариства: Такі явища, по праву можна вважати, що дають більший ефект впливу на Землю припливів. Але це такий ефект, який, звичайно, кожна людина сама по собі не відчує, а ось зовнішній вплив, воно якесь буде надавати, звичайно, на припливах океанів.

У поточному році Супермісяць буде єдиним. А вже в 1-му місяці 2018 го таке явище можна буде спостерігати два рази - другого та тридцатьпершого січня.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1