Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У новорічну ніч від вибухів петард в Запорізькій області постраждали семеро людей

У новорічну ніч від вибухів петард в Запорізькій області постраждали семеро людейТак, тридцять першого грудня, о 22:55, в Запоріжжі від вибуху петарди травму ока отримала сорока дворічна мешканка вулиці Соціалістичної.

О 0:09 вибухом петарди травмувало кисть руки 20-річному жителю вулиці Звенигородської - з множинними ранами карета швидкої допомоги доставила його в 9 міську лікарню.
У той же час постраждав тридцяти шестирічний житель вулиці Калініна - йому відірвало фалангу пальця. Каретою швидкої допомоги він був доставлений в 9 міську лікарню.

О 0:25 вибухом петарди травмувало і обпекло очі 29-річній мешканці вулиці Совхозної. Її карета швидкої допомоги доставила в 3 міську лікарню.

О 0:45 від вибуху петарди постраждав дванадцятирічний мешканець вулиці Картишева - з рваною раною і опіком пальця правої кисті він був доставлений в обласну дитячу клініку.

Більше того, серед потерпілих від піротехнічних засобів виявилися і 2-е жителів області. Зокрема, в обласну дитячу клініку звернувся дванадцятирічний житель Оріхова з рваною раною пальця, а в Приморську центральну райлікарню швидкою допомогою був доставлений сорока дворічний житель райцентру, який від вибуху петарди отримав струс, і ще опік очей.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1