Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У переддень новорічних свят наш район отримав 45 комп’ютерів для міських шкіл

- Перед Новим роком збуваються наші мрії, - з таких слів розпочав свій виступ начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Роман Бут перед аудиторією освітян, щоб повідомити приємну звістку про те, що саме у переддень новорічних свят наш район отримав 45 комп’ютерів на загальну суму 540 тис. грн. Як виявилося, 54 - отримав Пологівський район.

- Завдяки угоді між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки Запорізькій області надали 964 комп’ютери, – під час зустрічі зауважив голова РДА Олександр Іщенко. - Це сучасна комп’ютерна техніка із ліцензійним забезпеченням, надання якої в подальшому повинно забезпечити навчання обдарованих українців в Пекіні з подальшим їх працевлаштуванням. Впевнений, що оснащення шкіл комп’ютерним обладнанням та використання ліцензійного програмного забезпечення надасть додатковий потужний стимул для дітей в оволодінні новими сучасними знаннями. Особливо це важливо для учнів районних центрів, які не менше, ніж школярі обласного центру, потребують сучасного рівня доступу до інформаційних технологій.

Приємно, що завдяки плідній співпраці керівництва нашого району із народним депутатом України Вадимом Кривохатьком, який напередодні посприяв у виділенні коштів із держбюджету для комп’ютерного класу Верхньотерсянської ЗОШ, головою ЗОДА Костянтином Брилем та його першим заступником Дмитром Давтяном, Гуляйпільський район оснащений високоякісним технічним обладнанням. Зі слів Романа Бута стало відомо, що нову техніку розподілять у такі школи: ЗОШ № 1 та ЗОШ № 2 (саме тут є новостворені інклюзивні класи) і колегіум «Лідер».

Того дня дипломи Міністерства освіти та науки України в номінації «Сучасні інформаційні системи, технічні засоби навчання, технології та рішення для впровадження в освітню практику» отримав колегіум «Лідер», а Червоненська ЗОШ - за активну участь в інноваційній освітній діяльності.

Автор: Тетяна Велика, gylyajpole.city


У переддень новорічних свят наш район отримав 45 комп’ютерів для міських шкіл
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1