Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Північній Америці виявили рештки динозавра розміром з собаку

У Північній Америці виявили рештки динозавра розміром з собакуЦя істота була розміром приблизно з лабрадора – але взяти її з собою на прогулянку у вас навряд чи б вийшло. На території Північної Америки група палеонтологів виявила фрагменти скелета стародавньої тварини, яку за розмірами можна порівняти з великим собакою. Вчені дійшли висновку, що це лептоцератопс – невеликий травоїдний динозавр, попередник величезних рогатих динозаврів тріцератопсів. Вважається, що вік знайдених останків становить близько ста мільйонів років.

Експерти виявили, що зуби тварини були зігнуті вниз і назовні, а щелепа нагадувала дзьоб і була менш масивною, ніж у її родичів з іншої частини континенту.

За словами фахівця з питань еволюції з Британського університету Бат Ніка Лонгріча, знахідка підтверджує гіпотезу про те, що 66-100 млн років тому Північна Америка була розділена водою на два континенти.

“На кожному з цих острівних континентів розвивалися власні унікальні види динозаврів, так що ми, ймовірно, ще можемо виявити багато невідомих видів”, – зазначив дослідник.

www.mirror.co.uk

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1