Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Пологах ледь не побили журналіста за фото тари з квасом

У Пологах ледь не побили журналіста за фото тари з квасомЛіто, спека та… квас. Саме цим солодким напоєм звикли тамувати спрагу пологівці. Цього року квас у Пологах почали продавати не в залізних бочках, а в незвичних для нас пластикових кегах.

Сьогодні ми вирішили поцікавитися що це за квас, який на смак, де виготовляється, чи відповідає його якість санітарним нормам… Але навіть з перешкодами з’ясувати інформацію про новий квас нам сьогодні не вдалось.

«Отделалась легким испугом»

Близько 10:30 на території привокзальної площі журналіст газети поцікавилась у продавця чи відповідає якість товару санітарним нормам, чи є у наявності (в точці продажу) посвідчення якості квасу, накладна на товар та інші необхідні документи.

Крім цього вона попередила реалізатора, що працює в газеті і готує матеріал про квас, тому має зробити фотознімки. У відповідь реалізатор, 42-річна жінка, з істерикою відреагувала на почуту інформацію та мало не полізла у бійку. Від відвертих стусанів жінку втримали люди, що стояли в черзі, округливши очі.

Було б дивно, якби не той факт, що на цьогорічний квас скаржиться чимало пологівців. Авжеж. Напій має неприємний, несвіжий запах. Пити його можна хіба що з великого похмілля чи неймовірної спраги. Сьогодні з’ясувалась ще одна дуже цікава обставина: фактично якість квасу, що продається у Пологах, як і дотримання умов зберігання,… на совісті самого підприємця.

Власне на одному з якісних посвідчень, яке нам таки вдалося задокументувати на фото неподалік магазину «Ластівка» зазначено, що квас має зберігатись при температурі від 0 до 12 С. Але ж сьогодні температура у Пологах була значно вищою за 12 С… На нашому термометрі сьогодні ми зафіксували + 34.

Районка
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1