Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Пологах на будинок впала стара тополя.

Сьогодні вранці пологівець Олександр Шульга, який мешкає за адресою: вулиця Пролетарська, 176, побачив у вікно неприємну картину. На його будинок, пошкодивши паркан і дах, впала стара тополя. Деревину, яка знаходиться на балансі міста, ніхто не поспішав прибирати, пише РАЙОНКА

- Був у мерії і прокуратурі зранку, ніхто до пуття мені не пояснив, хто відшкодує збитки. До речі, у прокуратурі мені сказали, що по новим європейським законам, вони не мають права займатися цією справою. А мені треба терміново ремонтувати дах, у разі заметілі чи дощу, нам буде непереливки з пошкодженим дахом, - бідкається чоловік.

Ще 1,5 року тому він скаржився на дві сухі тополі біля його двору у відповідні служби, просив ліквідувати аварійні дерева, але на заяву відповідальні особи не відреагували. Як наслідок, одна деревина впала, ще одна поки що стоїть. На щастя, ніхто із людей не постраждав.

Як повідомив Газеті директор «Житло-Сервісу» Олександр Луценко, аварійне дерево, яке наробило лиха пологівцю росло у «захисній зоні» (10 тисяч Вт) і ліквідовувати його зобов’язаний Пологівський РЕМ.

- Ми прямо зараз їдемо туди, щоб прибирати дерево, але це повинен був зробити РЕМ, - зазначив Олександр Луценко.

Натомість робочі бригади РЕМу наразі ліквідовують наслідки по селам Пологівського району. Як повідомив головний інженер Пологівського РЕМу Станіслав Алімов, у районі частково знеструмлені село Чубарівка, Костянтинівка, Новофедорівка.

Також дерева попадали на лінію електромереж у Новоселівці. Щодо дерева, яке впало по вулиці Пролетарській у Пологах, Станіслав Анатолійович зазначив, що згідно ЗУ «Про затвердження Правил охорони електричних мереж» (Постанова Кабміну № 209, пункт 7), ліквідовувати аварійне дерево повинен власник.

«У разі самочинної посадки підприємствами або приватними особами дерев й інших багаторічних насаджень в охоронній зоні електричних мереж роботи з приведення до належного стану просік виконуються за рахунок цих підприємств і осіб», - йдеться у Постанові.

У будь-якому разі, працівники «Житло-Сервісу» взяли, так сказати, всю провину на себе і прибрали упавше дерево. А ось чи вдасться постраждалому пологівцю добитися компенсацій за пошкоджене майно покаже час.

У Пологах на будинок впала стара тополя.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1