Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Пологах на лікуванні двоє хворих на Covid-19. Обидві - з Оріхова

У Пологах на лікуванні двоє хворих на Covid-19. Обидві - з ОріховаЗа інформацією головного лікаря Пологівської БЛІЛ Романа Кравченка, у неділю, 3 травня, до стаціонару доправили 44-річну жительку Оріхівського району з підозрою на коронавірусну інфекцію.

Пацієнтка мала симптоми гострої респіраторної інфекції. Після проведення ПЛР-тестування жінка почала приймати симптоматичне лікування. Результати тесту на Covid-19 виявилися позитивними.

Через кілька днів потому до пологівського інфекційного відділення госпіталізували ще одну жінку, що мала лабораторно підтверджене захворювання на коронавірус. І знову із Оріхова. Очевидно, захворіла жінка, повертаючись із Москви, в дорозі мала контакти з багатьма людьми. До лікарні за місцем проживання звернулась із симптомами гострої респіраторної інфекції. Після встановлення діагнозу була перевезена до Поліг.

Наразі стан обох пацієнток із сусіднього міста стабільний, вони чекають на повторний аналіз. Якщо цей аналіз виявиться негативним, обидві будуть виписані із лікарні, коментує лікар Роман Кравченко.

Загалом маємо чотири випадки лабораторно діагностованої коронавірусної інфекції: 3 пацієнта з сусідніх районів, що лікувалися на стаціонарі Пологівської БЛІЛ, та одна пологівчанка, яка приймала лікування вдома під наглядом сімейного лікаря. Ще у одного пацієнта з підозрою на Covid-19 діагноз не підтвердився - лікували пневмонію.

На стаціонарі в інфекційному відділенні сьогодні залишаються дві хворі з Оріхова.

www.rayonka.com
Автор: Ольга АНГЕЛОВА
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1