Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Пологівському районі помер 9-річний хлопчик. Є підозра на отруйний укус

У Пологівському районі помер 9-річний хлопчик. Є підозра на отруйний укус


Про трагічний випадок журналістам інтернет-порталу rayonka.com стало відомо днями. 2 червня 9-річний житель с. Решетилівка Пологівського району помер у кареті швидкої, по дорозі в лікарню. Є підозри, що дитина померла від контакту з отруйними тваринами чи рослинами.

Як розповіли члени сім’ї хлопчика, 27 травня дитина повернулася із Гуляйпільської спеціалізованої школи інтернат, де навчався хлопчик. На наступний день він пожалівся на сильний біль в нозі. Зі слів відчима дитину декілька разів возили на прийом до Пологівської лікарні. Лікарі обстежили хлопчика, зробили рентген та призначили лікування амбулаторно.

Однак, стан дитини погіршувався, нога почала чорніти. Вночі з 2 на 3 червня родина викликала карету швидкої, медики проводили реанімаційні дії, та дитину врятувати не вдалося. Як повідомили у Костянтинівській сільській раді, при реєстрації смерті причиною в довідці було вказано: отруєння внаслідок контакту з неуточненими отруйними тваринами чи рослинами.

У поліції rayonka.com підтвердили факт смерті дитини. Прокоментували та розповіли про подію і в Пологівській районній лікарні. Там зазначили, що зважаючи на пояснення лікарів, при зверненні за допомогою, стан дитини не був важкий, серйозних травм, переломів не виявлено та інших захворювань не діагностовано. На сьогодні точна причина смерті не встановлена, очікується заключення гістологічного обстеження судово-медичної експертизи. В лікарні створена спеціальна комісія, що займається вивченням та розслідуванням даного випадку, висновки робити поки зарано.

Як також зазначив в.о. начальника Пологівського відділку Поліції Олександр Кобець, наразі правоохоронцями не порушено кримінальну справу, чекають на результати гістологічної експертизи з Харкова. Вже за її результатами проводитимуть розслідування аби прояснити чи мало місце не надання належної медичної допомоги з боку медиків та інші обставини справи.

Детальніше про трагічний випадок, з розлогим коментарем батьків та лікарів, і всі інші подробиці справи,читайте у наступному номері газети «Районка» від 15 червня.

Автор: Катерина НІКОЛАЄВА, РАЙОНКА
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1