Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У районній лікарні оновиться транспорт

У районній лікарні оновиться транспортЦе стане можливим завдяки внесенню змін до Регіональної програми розвитку охорони здоров‘я Запорізької області на 2013-2017 роки, ухвалених на восьмій позачерговій сесії обласної ради сьомого скликання.

Так, за рахунок коштів обласного бюджету буде придбано спеціальний санітарний легковий транспорт для Гуляйпільського районного центру первинної медико-санітарної допомоги вартістю 250 тис. грн.: для КУ «Чернігівська центральна районна лікарня» (458,931 тис. грн.); автомобіль швидкої медичної допомоги типу А-2 для Розівської центральної районної лікарні загальною вартістю 400 тис. грн.

Також для Чернігівської центральної районної лікарні передбачено придбати електрокардіограф, на який виділено 45 тис. грн.

Крім цього, виділено кошти на капітальний ремонт приміщень операційного блоку в хірургічному корпусі КУ «Дніпрорудненська міська лікарня» у сумі 472 тис. грн.

Виконання цих заходів дозволить забезпечити безперебійну роботу лікувальних закладів та підняти якість медичної допомоги.


Управління у справах преси та інформації
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1