Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У результаті підриву замінованого автомобіля в Багдаді загинули 35 людей

У результаті підриву замінованого автомобіля в Багдаді загинули 35 людейНа північному сході іракської столиці Багдада стався вибух. Щонайменше 35 людей загинули, повідомляє BBC з посиланням на джерела в медичних колах і службах безпеки.

За даними телеканалу, вибух стався на одній з найбільш жвавих площ в районі, який населяють переважно шиїти. Серед загиблих - троє поліцейських. Ще 61 людей отримали поранення різного ступеня тяжкості.

За попередніми даними, напад влаштував смертник, який привів у дію вибуховий пристрій в автомобілі. Жодна з терористичних угруповань поки не взяла відповідальність. Наразі на місці події працюють співробітники правоохоронних органів і карети швидкої допомоги.

Це друга за останні три дні атака в Багдаді. У результаті терактів 31 грудня 2016 року в Багдаді щонайменше 28 людей загинули, 57 осіб було поранено. Тоді відповідальність взяла на себе терористична організація "Ісламська держава".

Теракт збігся з початком візиту до Іраку президента Франції Франсуа Олланда, який у понеділок, 2 січня, повинен зустрітися в Багдаді з іракськими президентом і прем’єр-міністром.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1