Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Румунії тривають протести з вимогою відставки уряду

У Румунії тривають протести з вимогою відставки урядуУ Румунії вже два тижні тривають протести з вимогою відставки уряду, який, на думку демонстрантів, прагне згорнути боротьбу з корупцією. Увечері 13 лютого сотні людей, попри холодну погоду, зібралися поблизу урядових установ у Бухаресті. Вони вимахували державними прапорами і під акомпанемент барабанів скандували «Відставка!»

Парламент Румунії 13 лютого узгодив проведення референдуму з питання державної підтримки боротьби з корупцією. Цей крок, запропонований прихильником подолання корупції президентом Клаусом Йоганнісом, підтримали всі 310 законодавців.

Румунія переживає нині найбільші антиурядові протести від часу падіння в 1989 році комуністичного правління на чолі з Ніколає Чаушеску.

Уряд прем’єр-міністра Соріна Ґріндяну, який представляє ліві сили, відкликав указ, який викликав обурення значної частини суспільства. Але учасники щовечірніх демонстрацій тепер вимагають відставки всього уряду, який прийшов до влади за результатами виборів у грудні.

www.radiosvoboda.org
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1