Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У селі Кінські Роздори невідома істота розірвала козу та випила з тварини кров (відео)

У селі Кінські Роздори невідома істота розірвала козу та випила з тварини кров (відео)Для Володимира Садового, жителя села Кінські Роздори, перший день серпня не передбачав нічого поганого. Та, коли близько 7 ранку вийшов на подвір’я, побачив, що двох з чотирьох його кіз немає. Спочатку він подумав, що дружина їх відв’язала, але… Світлана заперечила. Володимир оглянув городи та, не знайшовши будь-яких слідів кіз, зателефонував до міліції. Господар вирішив, що тварин поцупили, приводом тому стала відсутність кола, яким припинали козу. Тим кілком, зізнається чоловік, свого часу припинав корову, тож вирвати його складно. Хіба що людина витягла. Коли Володимир Садовий повертався з нічної зміни (близько першої години ночі), усі кози були на місці.Працівники Пологівського райвідділу міліції приїхали з кінологом та собакою. Собака і знайшла пропажу. Живіт тварини був роздертий, вирвана частина внутрішніх органів. Шлунок лежав окремо, печінка була відсутня. На шиї – великі сліди від зубів. І, що дивно, поряд не було крові та тварина була чистою. Стало зрозуміло, що якась істота поцупила тварину не для того, щоб з’їсти.

Володимир Садовий не зміг пояснити того, що трапилось. За його словами, жодних підозрілих звуків чути не було. До того ж, нещодавно у родині з’явилось немовля, тому дружина спить чуйно. А ще, як на лихо, близько місяця тому померла їх собака. Вона б точно відчула щось зле та злякала невідоме чи розбудила господарів. Від собаки залишилося лише найменше цуценя – Бобік. Проте він ще малий і гавкати не вміє. Володимир Садовий занепокоєний. Лячно за господарство, адже залишилось двоє козенят, качки та кури, але найбільше хвилюється за родину, за діточок, та й самому з нічної зміни повертатися стало дещо моторошно. Адже чоловік ніколи не думав, що у центрі села, який вважав безпечною територією, може таке трапитись.

Сусідка Володимира, молода Яна Познякова твердить, що вночі ніякого галасу чи то підозрілого шуму не чула. Бачила, що городами ходить міліція, проте не стала цікавитись усіма обставинами. Мовляв, випадки, коли тварини нападали на курей та корів, у селі бувають. Так, близько трьох місяців тому в її знайомої невідома тварина повбивала курей та порвала козу. Що то було напевне, молода господарка і досі не знає, але нічого не боїться, адже вірить, що її домівки це не торкнеться.

Після цього випадку є над чим замислитись. Адже здавалось, що ми знаємо все про тваринний світ нашого регіону та зі сфери «невідомого» залишаються лише згадки про нібито бачені кимось потойбічні явища, НЛО. Невже тут мешкає щось, про що ми й самі ще не здогадуємося? Так це чи ні – невідомо, проте обережність та більш надійний захист власного господарства для пологівців не будуть зайвими.

Джерело: Районка
3

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1