Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Соборі святого Георгія на Фанарі відбулася церемонія вручення Томосу про автокефалію Православної церкви України

У Соборі святого Георгія на Фанарі відбулася церемонія вручення Томосу про автокефалію Православної церкви УкраїниУ церкві святого Георгія у резиденції Вселенського патріархату в Константинополі під час святкової літургії за участю патріарха Варфоломія предстоятелю Православної церкви України Епіфанію вручили томос про автокефалію української церкви.

Під час вручення томосу у храмі були представники української церковної та світської делегації.

До делегації фходить і президент України Петро Порошенко, який також має отримати текст томосу. Тобто, імя Петра Порошенка вписане у текст томосу.

З врученням томосу про автокефалію створення помісної православної церкви в Україні можна вважати завершеним й після цього має початись процес визнання її іншими помісними церквами світу.

Томос є патріаршою та синодальною грамотою про надання автокефалії (незалежності) православній церкві та визнання її рівною серед інших 14-ти помісних православних церков.

Цей документ видається один раз і є основою існування церкви.

Після отримання документу вже повноправний предстоятель автокефальної церкви Епіфаній направить листи-миру іншим предстоятелям помісних церков з пропозицією налагодити церковне (євхаристичне) спілкування, додавши копію томосу.

www.bbc.com
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1