Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У США придумали, як передавати енергію через Wi-Fi.

У США придумали, як передавати енергію через Wi-Fi.Нова технологія називається PoWiFi, яка дозволяє через повітря заряджати пристрої. "Нам вперше вдалося показати, що можна використовувати WiFi для живлення сенсорів і інших пристроїв. Створено систему, яка може паралельно працювати і як WiFi-роутер і як джерело живлення; якість бездротового сигналу під час зарядки без проводів не погіршується", - розповів один з авторів розробки, передає obozrevatel.com.

На жаль, про зарядку смартфонів або ноутбуків мови не йде. PoWiFi призначається для пристроїв, які споживають зовсім мало енергії - на рівні, порівнянному з піковою енергетичної ємністю радіохвиль WiFi-сигналу. Втім, сюди входять не тільки абстрактні "сенсори", але і цілком зрозумілі всім фітнес-браслети і трекери, веб-камери. Для цього звичайний WiFi-роутер модернізується так, що час від часу він розсилає пакети не даних, а енергії, користуючись незайнятими передачею інформації каналами.

Зроблений прототип виявився досить ефективний, щоб без проблем (і без проводів) живить невелик камеру VGA на відстані більше 5 м. А для зарядки фітнес-трекера Jawbone Up24 на 41% йому знадобилося близько 2,5 години. При цьому, на якості роботи мережевого каналу зв′язку це не позначається.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1