Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У великому залі КСК «Сучасник» відбулися урочистості, присвячені відразу трьом святам

У великому залі КСК «Сучасник» відбулися урочистості, присвячені відразу трьом святамУ день великого православного свята Введення в храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії у великому залі КСК «Сучасник» відбулися урочистості, присвячені відразу трьом святам – радісним і водночас із присмаком гіркоти - Міжнародному дню волонтера, річниці Збройних Сил України та Дню місцевого самоврядування. Участь у них взяли представники всіх рівнів місцевої влади, військовослужбовці, волонтери, учасники АТО, районні осередки політичних партій, громадськість міста.

Зі словами привітання до присутніх у залі звернувся голова районної державної адміністрації Анатолій КЛЕШНЯ. Він наголосив на величезному внеску військовослужбовців, працівників ЗСУ та волонтерів у забезпеченні міцності держави, захисті її незалежності й територіальної цілісності. Він висловив сподівання, що вже незабаром бойові дії на Сході країни проти російських найманців закінчаться і захисники зможуть повернутись до своїх родин, а держава на повну силу почне працювати над реформами і підніматиме економіку.

Крім вітань військовим та волонтерам, очільник району висловив подяку представникам органів місцевого самоврядування. Він наголосив на важливості кроків у становленні нової демократичної влади на місцях,подякував за почесну працю представникам місцевого самоврядування та побажав усім миру, щастя, добра, здоров’я, щоб в кожну гуляйпільську оселю прийшло гідне життя.

За доброю традицією Анатолій Григорович виконав приємну місію нагородження. За активну громадську позицію, сприяння та допомогу Збройним Силам України, іншим військовим формуванням грамоти голови РДА вручив учасникам АТО – Павлу Ахромкіну, Сергію Бережному, Сергію Білому, Олександру Грицаю, Сергію Єрмаку, Вадиму Забаві, Олександру Заїченку, Василю Заїченку, Михайлу Іванчу, Артему Кірші, Володимиру Косяку, Олександру Кошкалді, Дмитру Макусі, Сергію Медведю, Володимиру Михайличенку, Максиму Міщенку, Тарасу Орляку, Валерію Пальчевському, Геннадію Пилипенку, Віталію Плясову, Ігорю Помилуйку, Миколі Хорішку, Валентину Шабаю, Сергію Чубу, військовому комісару, підполковнику Дмитру Васіліаді (нині перебуває в зоні АТО, нагороду отримав т.в.о. райвійськкомісара Микола Шаровський), начальнику служби захисту інформації РВК Геннадію Ведмедю, водію РВК Вадиму Левадньому, медсестрі ЦРЛ Ользі Прокопенко та спеціалісту з військового обліку міськради Любові Тихенко.

Волонтерство викликає глибоку повагу до людей, які не боячись куль, їздять на передову та привозять все необхідне військовим. Волонтерська діяльність активно розвинена і в школах району, які надають величезну допомогу армії. За значний особистий внесок у популяризацію і розвиток волонтерського руху по допомозі ЗСУ та активну громадську позицію подяку голови РДА отримали волонтери Андрій Дикун, Сергій Мазурок, Сергій Опара, Олександр Синельник та Раїса Щащенко.

Свято місцевого самоврядування святкують всі, хто працює в сільських, міській та районній радах, хто представляє численну спільноту народних обранців. Небайдужі до проблем суспільства, вони взяли на себе відповідальність за добробут у громаді. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, за вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування, активну життєву позицію грамотами голови ОДА відзначені – голова Малинівської сільської ради трьох скликань Роман Продан, голови Залізничної селищної та Петрівської сільської рад Ігор Чуб і Віктор Сахно; грамотами голови РДА – голова Мирненської сільради Наталія Боговін, депутат районної ради Людмила Богушко, секретар Рівнопільської сільради Надія Гринь, голова Темирівської сільради Ірина Денисенко та депутат міської ради Володимир Приходько; грамотами голови районної ради – депутати райради шостого скликання Валерій Биковський і Світлана Загорулько, секретар Комсомольської сільради Олена Якубенко.

Опісля вручення нагород присутні насолоджувались мистецтвом. Гарний настрій всім створювали учасники самодіяльних колективів районного Будинку культури.

http://gprda.gov.ua/?id=56&news=504

2

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1