Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Запоріжжі медики зібралися під ОДА на акцію протесту

У Запоріжжі медики "швидкої допомоги" зібралися на акцію протесту під стінами Обладміністрації. Про це з місця подій передає кореспондент 061.

Вони протестують проти реформи медицини, запропонованої Уляною Супрун. Про це розповів один з організаторів акції, голова незалежної профспілки працівників СМП Анатолій Сидоренко.

Після акції біля ОДА медики продовжать мітинг до Запорізькій мерії. Медики вже вкотре за останній рік виступають проти реформування української швидкої допомоги по американському або канадському типу. Влітку на мітинг під стінами МОЗ з`їхалися близько тисячі лікарів з усієї країни.

Нагадаємо, законопроект про реформу швидкої допомоги авторства міністра охорони здоров`я Уляни Супрун передбачає роботу в бригаді швидкої допомоги лише парамедиків, замість традиційних лікарів і фельдшера. У реформованої службі, по ідеї міністра, завданням "швидкої" буде лише доставити пацієнта в лікарню.

Мітингувальники наголошують, що парамедік просто не зможе надати кваліфіковану допомогу і доставити хворого. За словами Анатолія Сидоренка, медики не проти реформування медицини як такої, але їх вимоги відрізняються від американської моделі швидкої допомоги. Відзначимо, що кілька тижнів тому на 15 лютого анонсували приїзд прем`єр-міністра Володимира Гройсмана, але він не приїхав.

У Запоріжжі медики зібралися під ОДА на акцію протесту
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1