Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Запоріжжі після сімейної сварки батько викинув з вікна дитину

У Запоріжжі після сімейної сварки батько викинув з вікна дитину Батько викинув у вікно п′ятирічну доньку. Приголомшлива історія сталася у Запоріжжі. Сварку, яка передувала інциденту, чула мало не вся вулиця, та до сімейної колотнечі втручатися не стали. Чому батько, який любив дитину, викинув її з вікна?

Сергій Вендін, кореспондент:

- Драма розігралася у двоповерховому будинку за цим високим парканом. Сусіди подробиць сварки, що виникла у родині, яка тут мешкає, не знають. Кажуть: чули лише крики та сварку. Вже вранці дізналися, що цієї ночі батько викинув власну донечку з вікна.

Поліна, сусідка:

- Его повезли в психбольницу. Кричал там. Что интересно - он был трезвый.

Дівчинці неабияк поталанило - кажуть лікарі. 5-річна Сонечка впала на м′яку землю. Це врятувало дитину від переламів та тяжких травм. Утім, медики не квапляться виписувати пацієнтку.

Юрій Борзенко, керівник Запорізької дитячої обласної клінічної лікарні:

- На данный момент у нее диганоз: сотрясение головного мозга без неврологического дефицита.

Гамірну сім′ю знає чи не вся вулиця Квітуча. Переїхали вони рік тому з Криму. Оселилися в батьків чоловіка. Відтоді сусіди забули про спокій. Що, крім посиденьок за чаркою, робили - й гадки не мають.

- Он там давно. Отец не радый, шо… Это постоянно. Я ж говорю. Тогда с ним сцепилася. Он дверь открывает и ко мне лезет. Я ж вызывала милицию.

Ольга - бабуся 5-річної Сонечки. Жінка розповідає: тієї ночі її не було вдома - працювала. Тож, що сталося, й гадки не має. Утім, намагається захистити сина. Каже, пив, але нещодавно зав′язав з горілкою. Незабаром мав намір відкривати власний бізнес. Жінка не може повірити, що Георгій викинув у вікно доньку.

Ольга, бабуся постраждалої:

- Не специально, поверьте, это все. Только друг там какой-то с АТО погиб. Переезды вот эти вот с Крыма. Он Соню свою боготворил. Он с ней все лето. И учил ее и читать, и писать. И все время с ней.

Нині Георгій під наглядом медиків. Лікарі діагностували в чоловіка психоз. У службі у справах дітей розповідають: родина була нормальна, жодних запитань до них не було.

Наталя Сіворакша, керівник служби управління у справах дітей Запорізької міськради:

- Ребенок посещал детский сад, в который водил его папа, забирал его папа, который не чаял в ребенке души. То, что произошло на бытовом уровне, со слов мамы - произошла просто бытовая, как это сказать, поругались, скандал. Она говорит: мы просто поругались. И он попросил удалиться маму.

Нині правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом завдання дитині тяжких тілесних ушкоджень. Лікарі мають з′ясувати: чи осудний батько. Подальшу долю постраждалої соціальні служби вирішуватимуть з матір′ю. Жінка має визначитися: чи забирати в чоловіка право на батьківство?

Авторство: Сергій Вендін, Олександр Осадчий

http://svidok.ua/ua/news/article/19501-u-zaporizhzhi-pislja-simejnoji-svarki-batko-vikinuv-z-vikna-ditinu
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1