Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Запоріжжі почали будувати новий термінал аеропорту

У Запоріжжі почали будувати новий термінал аеропортуУ Запоріжжі розпочалося будівництво нового пасажирського терміналу в Міжнародному аеропорту міста.

Про це повідомив запорізький градоначальник Володимир Буряк на засіданні виконавчого комітету міськради, повідомляє прес-служба мерії.

"Підрядна організація вже почала підготовчі роботи на місці будівництва. Готується будівельний майданчик, завозиться необхідна техніка", - сказав він.

Також Буряк уточнив, що термін завершення робіт встановлено на кінець 2019 року, а вартість проекту - майже 530 млн гривень.

Площа нового терміналу складе більше 20 тисяч квадратних метрів, він буде розрахований на обслуговування 400 пасажирів на годину.

"Якщо не виникне ніяких додаткових питань, то в першій половині листопада договір буде підписаний, після чого повинні початися роботи з будівництва терміналу", - говорив з цього приводу Буряк.

У мерії нагадали, що вже визначено і генеральний підрядник - в ході конкурсу ім стала компанія ТОВ "Альтіс-Констракшн", яка запропонувала найменшу ціну - 529,850 млн грн.

Влада міста має намір найближчим часом підписати договір з переможцем і очікують на початок будівельних робіт.

www.segodnya.ua
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1