Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Запоріжжі правоохоронці викрили підпільний цех з виготовлення продуктів харчування (ФОТО, ВІДЕО)

Відвідини підпільного цеху, діяльність якого днями припинили працівники запорізької міліції, може надовго відбити апетит навіть у не дуже гидливих людей.
У Запоріжжі правоохоронці викрили підпільний цех з виготовлення продуктів харчування (ФОТО, ВІДЕО)

У ході перевірки оперативної інформації, отриманої співробітниками відділу державної служби по боротьбі з економічною злочинністю Запорізького міського управління ГУМВС України в Запорізькій області, було виявлено підпільний цех, який займався виробництвом продуктів харчування, а саме – солінь за рецептами корейської кухні. Діяльність незаконного виробництва була задокументована у повному обсязі та припинена.
У Запоріжжі правоохоронці викрили підпільний цех з виготовлення продуктів харчування (ФОТО, ВІДЕО)

Підпільний цех, до створення якого «приклали руки» двоє мешканців Запоріжжя, функціонував у одному з приватних будинків у Ленінському районі обласного центру. Зайве казати, що діяв він в умовах повної антисанітарії та без будь-яких дозвільних документів. Асортимент «цеху» був досить широким: квашені помідори, огірки, капуста, баклажани, салат «Пекінський», гриби консервовані, кальмари, морква корейська, тощо. У рамках кримінального провадження, розпочатого за ознаками ст. 227 Кримінального кодексу України (Умисне введення в обіг на ринку України небезпечної продукції) працівниками міліції 14 листопада було проведено санкціонований обшук приміщення, під час якого вилучено понад десять тон готової продукції, призначеної для реалізації у торгівельній мережі Запоріжжя.
У Запоріжжі правоохоронці викрили підпільний цех з виготовлення продуктів харчування (ФОТО, ВІДЕО)У Запоріжжі правоохоронці викрили підпільний цех з виготовлення продуктів харчування (ФОТО, ВІДЕО)

Досудове розслідування за фактом виробництва недоброякісних продуктів харчування в умовах, які не відповідають нормам, встановленим державним стандартом, триває.Джерело
4

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1