Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Запоріжжі пройшло закриття сезону STREET WORKOUT (фото)

У неділю, двадцять дев′ятого листопада, в Запоріжжі на основі комунального закладу «Запорізький обласний центр молоді» відбулося закриття теплого сезону по стрітворкауту. Захід було організовано командою «STREET WORKOUT KINGZ» в рамках всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», інформує IPnews

Це було справжнє свято сили і краси, адже на змагання з гнучкості та витривалості на турніках з′їхалися найспритніші хлопці із Запоріжжя, Дніпропетровська, Мелітополя, і Новомосковська, які показали свою міць і професіоналізм як у сольній, так і в парній і колективної акробатиці.

Крім простих жимів (підтягувань - широким хватом, горизонтальне, в стійці на руках) і всіляких акробатичних трюків, також організатори організували ряд змагань на силову і вольову витривалість окремо серед хлопців, окремо - для дівчат.

Крім професійних змагань усі присутні побачили показові виступи дитячо-юнацьких акробатичних колективів з числа любителів, які також позмагалися між собою в майстерності за призові місця, приємні корисні подарунки від партнерів. Багаторазово порадував своїм речитативом і молодий репер Олександр Штурмак.

Під час змагань молодь організувала флешмоб «Ми за здоровий спосіб життя», який традиційно проводиться в подібних спортивних заходах.

Всі переможці змагань отримали грамоти, кубки та подарунки від партнерів заходу.

Приєдналися до заходу і учасники пробіжки «За здоровий спосіб життя, яка традиційно проводиться активною молоддю міста Запоріжжя кожної останньої неділі місяця.

У Запоріжжі пройшло закриття сезону STREET WORKOUT (фото)У Запоріжжі пройшло закриття сезону STREET WORKOUT (фото)У Запоріжжі пройшло закриття сезону STREET WORKOUT (фото)У Запоріжжі пройшло закриття сезону STREET WORKOUT (фото)У Запоріжжі пройшло закриття сезону STREET WORKOUT (фото)У Запоріжжі пройшло закриття сезону STREET WORKOUT (фото)У Запоріжжі пройшло закриття сезону STREET WORKOUT (фото)У Запоріжжі пройшло закриття сезону STREET WORKOUT (фото)


0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1