Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Запоріжжі сталася сутичка між українськими і проросійськими козаками

У Запоріжжі сталася сутичка між українськими і проросійськими козакамиПредставники більшості обʼєднань вимагали залишити острів Хортиця від "Козацького війська Запорозького низового" на чолі з отаманом Олександром Панченком.

У суботу на острові Хортиця триває Тризна – день памʼяті та скорботи за козаками, що загинули в боях за Україну. Козаки пояснюють, що виступають проти "Козацького війська Запорозького низового" зокрема тому, що членів цієї організації бачили в день "зачистки" запорізького Євромайдану на початку цього року. Їм також закидають участь у подіях у Криму на боці агресора.

"Отамани всіх запорізької козацьких організацій налаштовані виключити Панченка з ради козаків. Він вже персона нон-грата в козацькому товаристві. А все тому, що його козаки були в тому числі при захопленні військової частини в Бахчисараї. Це вже факт відомий. По-друге, Панченко і його організація виступали проти України і закликали донських козаків втрутитися в конфлікт і прийти на територію України", – пояснив в розмові з Радіо Свобода кошовий отаман Запорозького війська низового "Запорозька Січ" Костянтин Рижов.

Панченка та його козаків попросили залишити Хортицю, але ті відмовилися. Після цього сталася сутичка, яку вдалося вирішити лише за участі правоохоронців.
Источник
7

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль заблоковано
 Рейтинг 908  Sergei  30 червня 2014, 00:00цитувати виділене
Та це така гра, стінка на стінку, тренування було).
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 960  newskaya14  13 червня 2014, 00:00цитувати виділене
Було таке. Я там була в цей час. Зупинило від бійки і кровопролиття те, що обидвом сторонам нагадали, що зібралися вони на Хортиці не воювати, а на Тризну, щоб вшанувати память полеглих побратимів. Видно, совість все ж таки десь заворушилася, і проросійски налаштовані типу "козаки" на чолі з Панченком відправилися додому. Скатертиною дорога!)
 0  або