Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Запоріжжі стартував незвичайний чемпіонат, - з’їхалися спортсмени з усієї України

У Запоріжжі стартував незвичайний чемпіонат, - з’їхалися спортсмени з усієї УкраїниНа Хортиці стартував Перший Чемпіонат України з волейболу серед ветеранів, який буде проходити в нашому регіоні до 22 серпня.

Чемпіонат цей незвичайний, адже проходить він у дванадцяти вікових категоріях: чоловіки 40+, 45+, 50+, 55+, 60+, 65+, 70+ та жінки 35+, 40+, 45+, 50+, 55+.

Як повідомив головний організатор спортивного свята, президент Асоціації ветеранів волейболу України Ігор Бірюков, у турнірі беруть участь переможці Всесвітніх ігор ветеранів спорту: команда «СК Запоріжжя» (Сідней, 2009 р., Турін, 2013 р.), команда ВК «Полтава» 50+ (Нова Зеландія 2017 р.), срібні призери у Новій Зеландії команда ВК «Львів» 70+.

Привітати учасників змагань приїхав керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко, який передав спортсменам слова поздоровлень і побажав спортивних і життєвих перемог від імені голови облради Григорія Самардака і депутатського корпусу.

- Цей чемпіонат справді незвичайний. Адже на спортивному майданчику зустрічаються не дилетанти, а досвідчені гравці, ветерани волейболу. Ви, шановні учасники, своїм прикладом показуєте молодим поколінням, як вести здоровий спосіб життя і прагнути до перемоги, - говорив Володимир Подорожко. - Кажуть, тільки здорова нація здатна творити гідне майбутнє країни. І тільки в здоровому тілі – здоровий дух. Дивлячись на вас, спостерігаючи за розвитком спорту у нашому регіоні, можна бути спокійними за нашу націю і майбутнє Запорізького краю й України.

Окремі слова подяки Володимир Подорожко адресував організаторам змагань і, зокрема, Ігорю Бірюкову – за вірність славним традиціям Запорізького краю, відкриття спортивних талантів і налагодження тісної спортивної дружби між регіонами України й іншими країнами.

- Маємо надію, що цей чемпіонат відкриє новий потенціал наших волейболістів і стане традиційним, щорічним. А для цього у нас є все – прагнення спортсменів-ветеранів до здорового способу життя й занять спортом, професійні організатори змагань і підтримка обласної влади, - наголосив Володимир Подорожко і вручив нагороди обласної ради волейбольним командам.

Так, за сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, високі досягнення у спорті, вагомий внесок у розвиток українського волейболу почесними грамотами Запорізької обласної ради нагороджені чоловіча й жіноча команди ветеранів волейболу «СК Запоріжжя» та жіноча команда ветеранів волейболу «Черешня» (м. Мелітополь).

www.rada.zp.ua
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1