Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Запоріжжі відсвяткували Всесвітній день дзюдо

У Запоріжжі відсвяткували Всесвітній день дзюдо


Вже не вперше один з клубів дзюдо Запоріжжя приєднується до святкування Всесвітнього дня дзюдо. Цей захід було започатковано у 2011 році Міжнародною федерацією дзюдо. Він проходить 28 жовтня, у день народження засновника федерації - Дзігоро Кано. Щороку обирається нове ключове слово, яке є базовим поняттям кодексу дзюдоїстів. Цього року це «дружба».

Повага, честь, дружба, сміливість, щирість та інші – не лише слова у дзюдо. Вони підкреслюють його освітню та виховну значимість. На сьогоднішній день у світі кількість людей, що займаються дзюдо перевищує 20 мільйонів осіб. У Запоріжжі цей вид спорту займає лідируючі позначки у рейтингу олімпійських видів спорту. Саме тому Запорізьке обласне відділення Національного олімпійського комітету вже не вперше приєднується до організації та проведення цього свята.

Приємно відзначити, що саме цей зал, де проводився захід – є основою збірної краю. Цього разу святкування проходило під керівництвом Поліни Скриннікової та видатних спортсменів Запоріжжя і України - Станіслава Бондаренко, Вадима Синявського та Марії Скорої.

Титуловані чемпіони та призери, разом з юними спортсменами проводили тренування, роздавали автографи і просто спілкувались. Найцікавішою частиною свята були командні естафети, завдання в парах та багато інших. Не залишились без уваги і батьки дітей, які випробували свої сили у цікавих завданнях і також отримали сувеніри.

Як відзначила стипендіат обласного відділення НОК Діана Саварець, всі діти сьогодні чудово проявили себе, а також підтвердили, що успіх команди залежить від дружності, єдності та бажання до перемог.

Наприкінці свята організатори ще раз привітали всіх учасників, побажали підкорювати нові висоти та зробила фото на згадку. Усі діти отримали пам′ятні подарунки та сувеніри від запорізького обласного відділення НОК України.

noc-ukr.org
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1