Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Запоріжжі затримали відомого активіста «Дорожнього контролю» Віталія Косенко (ВІДЕО)

У Запоріжжі затримали відомого активіста «Дорожнього контролю» Віталія Косенко (ВІДЕО)Двадцять п′ятого січня в Запоріжжі затримали відомого активіста «Дорожнього контролю» Віталія Косенка. Про таке на його каналі в Youtube повідомив Олександр Куницький.

За словами Куницького, Косенко затримали в темний час доби, в той момент, коли він фіксував протиправні дії співробітників поліції. Зокрема знімав на фотокамеру як хранителі порядку за хабар відпускали п′яного водія. Зі слів Куницького в процесі затримання Косенко був побитий. На сьогоднішній день він знаходиться в СІЗО.

У теж час прокуратура оприлюднила свою версію подій. У ній активіст «Дорожнього контролю» був затриманий співробітниками СБУ спільно з прокуратурою, в момент коли він вимагав від поліцейських Ленінського відділення Національної поліції хабара в 6000 євро, за те що він не буде розміщувати в мережі Інтернет негативну інформацію він них.

Слід нагадати, що Віталій Косенко та Олександр Куницький стали відомими в мережі Інтернет завдяки відеороликів, в яких вони викривають протиправну діяльність співробітників ДАІ.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1