Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У запорізьких закладах освіти продовжуються карантинні заходи

У запорізьких закладах освіти продовжуються карантинні заходиКарантинні заходи в навчально-виховних закладах Запорізької області продовжуються. Про це повідомляють в Запорізькому обласному лабораторному центрі Міністерства охорони здоров′я України.

Станом на сьогодні у Запорізькій області, за даними з територій, повністю припинено навчання дітей у 282 школах області, що складає 53% від загальної кількості шкіл. Також частково припинено навчальний процес у 21-му класі у дев’ятьох школах області. Повністю на карантин закриті 18 шкіл в м. Бердянськ, 23 школи Мелітополя, 123 школи Запоріжжя та 22 у Пологівському районі.

Переважна частина дошкільних навчальних закладів області працюють у звичайному режимі. Втім через високий рівень захворюваності дітей на ГРВІ повністю припинено функціонування 16 закладів дошкільної освіти області у Бердянському, Приморському, Більмацькому, Чернігівському, Запорізькому та Токмацькому районах. Також в 35-ти закладах дошкільної освіти загалом припинено функціонування 45 групових осередків (м. Запоріжжя – 27 груп, Запорізький район – дві, Оріхівський район – три, Токмацький район – дві та Чернігівський район – одна).


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1