Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Запорізькій області для бійців АТО виділили 1 млн. грн. на розробку земельної документації

У Запорізькій області для бійців АТО виділили 1 млн. грн. на розробку земельної документаціїДля учасників АТО в бюджеті Запорізької області виділено 1 млн. грн. на компенсацію витрат на розробку земельної документації.

За даними управління у справах преси та інформації Запорізької обласної державної адміністрації, в рамках виконання обласної програми «Назустріч людям» на 2015-2019 роки на надання одноразової адресної грошової допомоги військовослужбовцям, які беруть (брали) безпосередню участь в антитерористичній операції, на компенсацію витрат, які пов′язані з розробкою документації із землеустрою для відведення земельної ділянки, в обласному бюджеті на 2016 рік передбачено видатки в обсязі 1 млн. грн.

Для оформлення допомоги військовослужбовцям, які приймають (брали) безпосередню участь в антитерористичній операції, потрібно звернутися до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації місця проживання та надати:
- Заяву про надання грошової допомоги за формою, встановленою Порядком;
- Копію паспорта (1-а і 2-а сторінки із зазначенням відомостей про реєстрацію місця проживання) або іншого документа, що підтверджує особу українця;
- Копію документа, що засвідчує реєстрацію в урядовому реєстрі фізичних осіб - платників податків;
- Копію документа, що підтверджує безпосередню участь особи у виконанні завдань антитерористичної операції або копію посвідчення учасника бойових дій;
- Копію документа, що підтверджує отримання земельної ділянки для індивідуального житлового будівництва, особистого селянського господарства, садівництва, городництва (виписка з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, що містить всі відомості про земельну ділянку, які внесені до Поземельної книги, видатний заявнику безкоштовно)
- Копію документа, що підтверджує витрати, які пов′язані з розробкою документації із землеустрою для відведення земельної ділянки для індивідуального житлового будівництва, особистого селянського господарства, садівництва, городництва.

panoptikon.org

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1