Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Запорізькій області дорожчає електроенергія

У Запорізькій області дорожчає електроенергіяВ ефірі програми «День. Тема» на каналі TV5 заступник директора ЗГЕС ВАТ «Запоріжжяобленерго» Роман Дрокин розповів про підвищення тарифів і боротьби з правопорушниками.

Роман Дрокин повідомив про те, що тарифи на електроенергію встановлює Нацкомісія регулювання енергетики, «Запоріжжяобленерго» не має ніякого відношення до формування тарифів.

З першого березня ціни на електрику підвищаться на двадцять відсотків: до 100 кіловат - 57 коп. замість 45,6 коп., від 100 до 600 кіловат - 99 коп. замість 78,9 коп., понад 600 - 1 грн. 56 коп.

Наступне підвищення очікується першого вересня 2016 року, останнє - першого вересня 2017 року.

Гість студії зробив акцент на тому, що запорожці можуть економити на оплаті за світло за допомогою субсидій, розумного застосування електрики, а також дифтарифу.

Найпоширеніший спосіб розкрадання електроенергії - це використання сильнодіючих магнітів, які зупиняють лічильник. Для боротьби зі злісними порушниками «Запоріжжяобленерго» виробляє установку пломб-індикаторів впливу магнітного поля. Уже встановлено близько 40 тисяч таких блокувань. Роман Дрокин заявляє, що дані пломби не впливають на побутові магніти або електроприлади, наприклад, мікрохвильової печі.

Також гість студії нагадав, що кримінальну відповідальність за використання магнітів немає, але є кримінальна відповідальність за розкрадання електричної енергії - позбавлення волі до 3 років. А штраф за використання магнітів - від 20 до 50 тисяч гривень.tv5.zp.ua

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1