Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Запорізькій області почав працювати рибоохоронний патруль

У Запорізькій області почав працювати рибоохоронний патрульУ рамках реформування рибоохоронної системи в Запорізькій області створений і приступив до роботи рибоохоронний патруль. Загалом по Україні діють уже 17 таких патрулів.

За повідомленням Управління державного агентства рибного господарства у Запорізькій області, «рибокопи» у своїй роботі патрулюють водойми та проводять рибоохоронні рейди, затримують порушників правил рибальства, перевіряють діяльність рибалок-промисловиків та законність походження риби у точках продажу. Також патрульні активно співпрацюють з громадськістю та проводять роз’яснювальну роботу з рибалками.

У Запорізькій області наразі працює 24 інспектори рибоохоронного патруля: у Запорізькому районі - 11 осіб, у Мелітопольському районі – 6 та в Енергодарі - 7 інспекторів.

Лише за перший тиждень роботи (з 22 по 29 травня) інспектори виявили 93 порушників та склали протоколи.

Держрибагентство планує запустити рибні патрулі у всіх регіонах України до кінця 2017 року, а також оснастити їх сучасною технікою. У прийнятому бюджеті на 2017 рік передбачено фінансування у розмірі 40 млн. грн.. на рибний патруль. Це найбільша сума, виділена в рамках держбюджету за останні 10 років для оснащення органів рибоохорони (закупівлі автомобілів, човнів).

Нагадаємо, перший пілотний проект рибоохоронного патруля розпочав роботу на Київщині 16 червня 2016 року. За 11 місяців було проведено 1235 рибоохоронних рейдів, у рамках яких викрито більше 1560 порушень.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1