Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Запорізькій області починається весняне обстеження автошляхів

У Запорізькій області починається весняне обстеження автошляхівУ нашій області, як і в цілому по Україні, починається весняний комісійний огляд автомобільних доріг загального користування, організований за ініціативи Державного агентства автомобільних доріг України спільно з Національною поліцією України. Триватиме обстеження шляхів до 3-го травня.

Огляд планується провести у два етапи: підготовчий та практичний.

Під час підготовчого етапу буде визначено склад комісії, складено спільні графіки комісійних обстежень, проведено підготовку виробничих баз та спеціальної дорожньої техніки. Під час практичного етапу фахівці перевірятимуть автомобільні дороги загального користування області та залізничні переїзди щодо їх придатності до експлуатації після зимового періоду та з метою визначення необхідних об’ємів ремонтних робіт при підготовці їх до літнього періоду експлуатації.

До складу комісії входитимуть представники Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, ДП «Запорізький облавтодор», Управління превентивної діяльності ГУНП у Запорізькій області, Придніпровської залізниці (по залізничних переїздах), громадських організацій.

Під час огляду очікується зафіксувати стан покриття проїзної частини (наявність деформацій у вигляді ямковості, осідань, колійності та ін.), узбіч, смуги відведення, придорожніх територій, тротуарів, автопавільйонів, технічних засобів організації дорожнього руху, зовнішнього освітлення тощо.

Особливу увагу планується приділити облаштуванню аварійно-небезпечних ділянок та місць концентрації ДТП, відповідності встановлених знаків маршрутного орієнтування схемам організації дорожнього руху. Крім того, з метою належної підготовки до курортного сезону, з урахуванням збільшення транспортних потоків у літній період до Запорізької області особливу увагу приділять маршрутам руху відпочиваючих.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1