Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Запорізькій області прийняли програму українізації регіону

У Запорізькій області прийняли програму українізації регіонуРішенням Запорізької облради в нашому регіоні прийнято Програму розвитку української мови до 2020 року, на яку виділять - з урахуванням можливостей бюджету - 500 тисяч гривень, і ще по 100 тисяч кожен рік з інших джерел, не заборонених законом. Причина розробки програми - відсутність динаміки впровадження державної мови: відсоток україномовного навчання в школах за рік виріс лише на піввідсотка (75 відсотків), в системі ПТУ він становить 50 відсотків, на інші 50 доводиться часткове навчання українською.

Проблемою, на думку чиновників, є формальне сприйняття мови молоддю, яка його знає і розуміє, але обходиться без нього в повсякденному житті, повідомляє прес-служба ОДА. Влада хоче активізувати використання української в ЗМІ, рекламі, культурі, інформаційних технологіях і в загальному в інформаційному середовищі.

Програма передбачає в першу чергу підтримку і розвиток існуючих громадських ініціатив, наукових і культурних починань, які спрямовані на відродження народної культури та її сполуки з кращими сучасними зразками й методами розширення, розширення сфери використання мови.

silaslova.zp.ua
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1