Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Запорізькій області розгорнуто роботу пунктів надання соціальних послуг для безхатченків у осінньо-зимовий період

У Запорізькій області розгорнуто роботу пунктів надання соціальних послуг для безхатченків у осінньо-зимовий періодУ Запорізькій області при територіальних центрах соціального обслуговування функціонує 14 центрів обліку бездомних осіб та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, які втратили соціальні зв′язки. Такі центри працюють у містах Запоріжжі, Бердянську, Токмаку, Енергодарі, Мелітополі, а також у Вільнянському, Пологівському, Василівському, Бердянському, Токмацькому, Більмацькому, Чернігівському, Якимівському і Приморському районах.

За даними центрів, цього року 457 бездомних уже отримали соціальні послуги.

Як повідомили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, за необхідності їм надається допомога в зборі документів, потрібних для відновлення паспорта, влаштування до будинку-інтернату. Видаються направлення до лікарень, у тому числі на флюорографічне обстеження.

Центрами обліку проводиться соціальне патрулювання на вулицях населених пунктів разом з представниками Товариства Червоного Хреста, громадських, релігійних організацій та волонтерів.

В області діє програма соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, осіб з інвалідністю, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах, «Назустріч людям», якою передбачено низку заходів, зокрема, фінансування гарячого харчування громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах, бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, в осінньо-зимовий період не менше ніж двічі на тиждень. Протягом січня–лютого 2019 року на це було виділено 99,9 тис. грн, роздано 4995 порцій їжі, на листопад – грудень виділено 99,96 тис. грн. Гаряче харчування надається у містах Запоріжжі, Бердянську, Мелітополі, Енергодарі, та у Вільнянському, Оріхівському, Пологівському, Якимівському і Чернігівському районах.

За станом на 10.12.2019 роздано 3197 порцій їжі близько 350 особам. Вартість однієї порції складає 20 грн (перша страва суп або борщ, друга страва каша пшенична/гречана, котлета/тюфтеля або сосиска, хліб, чай.)

У районах та містах області також розроблено плани заходів щодо забезпечення соціального захисту бездомних осіб та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, в осінньо-зимовий період 2019-2020 років у складних погодних умовах і під час надзвичайних ситуацій.

Відповідно до плану, за інформацією райдержадміністрацій та міських рад, розгорнуто роботу:

55 оперативних штабів для виявлення самотніх людей похилого віку, інвалідів, сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, бездомних осіб;
37 банків одягу, взуття, білизни зимового асортименту;
106 бригад соціального патрулювання на вулицях населених пунктів із залученням представників Товариства Червоного Хреста, громадських, релігійних організацій, волонтерів тощо.Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1