Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Запорізькій області розпочато відбір кандидатів на військову службу за контрактом-2018

Підсумки роботи з відбору на військову службу за контрактом та завдання на 2018 рік обговорили учасники обласної селекторної наради, яка відбулася під керівництвом начальника відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації Олексія Караулова.

У Запорізькій області розпочато відбір кандидатів на військову службу за контрактом-2018


- Загалом Запорізька область показала гарні результати завдяки плідній спільній роботі. Кількість відібраних кандидатів на військову службу за контрактом перевищила планове річне завдання. Наразі перед нами стоїть задача, незважаючи на тривалість новорічних свят, активізувати роботу, не збавляти темпів на виконати планове завдання першого кварталу 2018 року, - зазначив Олексій Караулов.

Як доповів тимчасово виконуючий обов’язки комісара Запорізького обласного військового комісаріату Роман Романюк, для Запорізької області було визначено планове завдання з комплектування посад рядового, сержантського і старшинського складу Збройних Сил України військовослужбовцями за контрактом на 2017 рік у кількості 1720 осіб. За результатами роботи військових комісаріатів області та місцевих органів влади лави контрактників поповнили 1800 запоріжців, що становить 104,7% від поставленого завдання.

Планове завдання для Запорізької області з відбору кандидатів на військову службу за контрактом на I квартал 2018 року доведено в кількості 400 осіб. За останніми даними, наразі відібрано 55 кандидатів, що становить 13,8%. Найвищих показників досягли у м. Токмак, Михайлівському, Пологівському, Більмацькому, Розівському, Веселівському, Гуляйпільському, Оріхівському та Чернігівському районах області.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1